آمازون به دنبال فردی متخصص در حوزه بلاکچین بانکی و ارزهای دیجیتال است

آمازون به دنبال فردی متخصص در حوزه بلاکچین بانکی و ارزهای دیجیتال است

آمازون به دنبال فردی متخصص در حوزه بلاکچین بانکی و ارزهای دیجیتال است

غول فناوری آمازون در تلاش است تا با استخدام افراد جدید در تیم متمرکز بر پرداخت خود به توسعه ارزهای دیجیتال و توسعه بلاکچین بپردازد.

تیم پذیرش و تجربه پرداخت های آمازون به دنبال یک ارز دیجیتال و یک محصول بلاکچین برای توسعه استراتژی شرکت در این زمینه و همچنین نقشه راه محصول است. این تیم مسئول پرداختهای مشتریان آمازون در سایتهای آمازون از طریق خدمات جهانی آن است.

این نقشه جدید به دنبال یک رهبر باتجربه در زمینه بلاکچین، ارزهای دیجیتال بانک مرکزی و ارزهای رمزنگاری شده است تا توانایی های لازم را توسعه دهد و چشم انداز کلی این نقشه را هدایت کند.

پیش نویس جدید ارز دیجیتال آمازون برای طراحی نقشه راه، از جمله تجربه مشتری، استراتژی فنی و توانایی ها، یادداشت های ارسال شده با تیم های مختلف آمازون همکاری نزدیک خواهد داشت.

این برنامه به مجموعه ای از مدارک مرتبط با صنعت از جمله “درک عمیق” ارزهای دیجیتال و اکوسیستم های ارز رمزنگاری شده و فناوری های مربوطه نیاز دارد.

مشخص نیست که آیا آمازون در نظر دارد ارز دیجیتال خود را به عنوان بخشی از روند پذیرش پرداخت راه اندازی کند.

آخرین آگهی استخدام، توجه روز افزون آمازون به ارز دیجیتال را تأیید می کند زیرا این شرکت ظاهراً در حال توسعه سرویس جدیدی است که به مشتریان خود اجازه می دهد با استفاده از ارز دیجیتال خرید کنند. در اوایل سال جاری آمازون یک برنامه شغلی برای راه اندازی یک محصول جدید پرداخت دیجیتال معروف به “پرداخت های دیجیتال و نوظهور” ارسال کرد که در ابتدا قصد داشت ابتکار عمل را در مکزیک ارائه دهد.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.