اتریوم در کنترل خرس‌ها باقی می‌ماند تا زمانی که به قدرت بالا برسد

اتریوم در کنترل خرس‌ها باقی می‌ماند تا زمانی که به قدرت بالا برسد

اتریوم در کنترل خرس‌ها باقی می‌ماند تا زمانی که به قدرت بالا برسد

اتریوم:

امروز شاهد یک جهش شدید از پایین ترین سطح خود بوده است، در حالی‌که گاوها و خرس‌ها همچنان درگیر نبردی داغ برای کنترل روند میان مدت خود هستند.
این روند در حال حاضر تا حدودی نامشخص است، زیرا اتریوم در چند روز گذشته با فروش‌های شدید متعددی روبرو بوده است، اما هر افت قیمت با یک جهش سریع همراه داشته است.
سطح کلیدی که گاوها از آن دفاع کرده‌اند بین ۳۲۵ تا ۳۳۰ دلار بوده است. اوایل صبح امروز پایین‌ترین سطح خود را تجربه کرد، قبل از اینکه بتواند یک جهش شدید را ببیند که منجر به افزایش قیمت تا ۳۴۵ دلار شد.
 قیمتی که اتریوم امروز دیده است به طرز چشمگیری مشابه دیروز است، هرچند که از پایین‌ترین سطح آن کمی شدت گرفته است.
یک تحلیلگر می‌گوید مقاومت می تواند بین ۳۷۰ تا ۳۸۰ دلارباشد، و خاطرنشان می‌کند که عدم توانایی برای شکستن بالاتر از این سطح می‌تواند ضربه مهلکی به چشم انداز کلان اتریوم وارد کند.طی دو روز گذشته خریداران و فروشندگان اتریوم به بن‌بست رسیده‌اند.
سقوط اخیر این ارز دیجیتال از بالاترین قیمت ۴۹۰ دلار تا پایین‌ترین قیمت ۳۲۰ دلار، بسیار ناخوشایند بود. با گذشت زمان، اما اتریوم برای مدت طولانی در این سطح پایین قرار نگرفته است، زیرا هر افت قیمت نسبت به این منطقه قیمت، به سرعت خریداران جذب میشوند.
در زمان نوشتن این مقاله، اتریوم با قیمت فعلی ۳۴۰ دلار، در کمتر از ۴ درصد معامله می‌شود که از پایین‌ترین قیمت ۳۲۵ دلاری که صبح امروز تعیین شده بود، اندکی افزایش یافته است.
اینکه آیا می‌تواند در کوتاه مدت افزایش یابد یا خیر، به بیت کوین بستگی دارد، که در حال حاضر فقط در حدود سطح پشتیبانی کلان خود یعنی ۱۰ هزار دلار معلق است.
تحلیلگران ادعا می‌کنند تا زمانی که نوسان ۳۷۰-۳۸۰ دلار از بین نرود، اتریوم ضعیف باقی می ماند.
یک تحلیلگر در حالی‌که در مورد چشم انداز کوتاه مدت خود صحبت می‌کرد، توضیح داد که او معتقد است اتریوم تا زمانی که زیر مقاومت، در برابر بازه زمانی بالا بین ۳۷۰ تا ۳۸۰ دلار معامله شود،از نظر فنی ضعیف است.
چگونگی واکنش بیت‌کوین در برابر ۱۰،۰۰۰ دلار باید در روزهای آینده راهنمایی‌هایی را برای اتریوم ارائه دهد.

منبع/newsbtc.com

سلب مسئولیت تیم وست ایران
وست ایران در واقع یک تیم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر…]

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.