ارز anrkey چیست ؟

ارز anrkey چیست ؟

ارز anrkey چیست ؟

مرور مختصری بر پروژه Anrkey

هدفی که پروژه Anrkey دارد این است که DeFi و NFT و WEB3 و مسابقات Esport را با هم ادغام کند.(Esportمجموعه از مسابقات جهانی که برترین گیمرهای دنیا کنار هم جمع می‌شوند و مسابقه می‌دهد.)

این پروژه بازی های جذاب تحت وب را به وجود می‌آورد و درصدد است تا اپلیکیشن را برای گوشی و کامپیوتر فراهم کند.افراد با بازی در وبسایت یا اپلیکیشن هم می‌توانند NFT بخرند و هم می‌توانند آنها را به عنوان جایزه به دست بیاورند.

تمام تیم‌هایی که در مسابقات Esport بازی می‌کنند می‌توانند جایزه خود را به صورت توکن این پروژه که ANRX نام دارد به دست بیاورند و یا حتی توکنش را به بصورت Yield Farming استفاده کنند. توکن این پروژه ۱۲ کاربرد مختلف دارد که یکی از آنها خرج شدن برای بدست آوردن بروزرسانی‌های وسایل مورد استفاده است. یکی دیگر از موارد مورد استفاده ذخیره (استیک) کردن آن است. که منجر به سود گرفتن می‌شود. همچنین افراد ذخیره کننده توکن SNRX با ارائه پیشنهادات و رای گیری‌ها، بازی‌های جدید و اتفاق‌‌های جدید را در اکوسیستم رقم می‌زنند.

افرادی که در تیم سازنده این پروژه هستند سابقه کاری در شرکت های سگا، والت دیزنی، مرسدس-بنز، سونی را دارند.

از پارتنرهای این پروژه می‌توان Polygan, Exeedme, SpaiderDAO, DAOmaker, Chainlink, Ferrum Network و Plasxay اشاره کرد.

 در مورد توکنومتری و نحوه آزاد سازی این پروژه که در عکس آمده است، ذکر یک نکته لازم است :
چهار ماه از شروع آزادسازی توکن می‌گذرد، در عکس روند آزادسازی مشخص شده است که از ماه سوم تا انتهای ماه ۱۱ میزان آزادسازی ثابت است اما از ماه ۱۱ به بعد حجم آزادسازی به شدت افزایش می‌یابد. پس، از ماه ۱۱ به بعد با ریزش قیمت این ارز دیجیتال مواجه هستیم. درصورت خرید حتماً پیش از انتهای ماه ۱۱ آن را بفروشید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.