اسنوپ داگ: بیت کوین آمده است که بماند

اسنوپ داگ: بیت کوین آمده است که بماند

اسنوپ داگ: بیت کوین آمده است که بماند

اسنوپ داگ (Snoop Dogg)، هنرمند مشهور ، با بیان اینکه به بیت کوین، فناوری بلاک چین که بیت کوین بر بستر آن کار می‌کند و ارتباطات جهانی که ایجاد می‌کند، اعتقاد دارد، او افزود بیت کوین آمده است که بماند.

به گزارش بیت کوین داتکام، اسنوپ داگ که نام اصلی‌اش کلوین کوردوزار برودوس جونیور (Calvin Cordozar Broadus Jr) است، در مصاحبه‌ای با مجله ونیت فیر (Vanity Fair)، در مورد پتانسیل این فناوری و اینکه چرا محبوبیت بیت کوین را نباید یک روند زودگذر دانست، سخن گفت.

او اظهار داشت:

آینده درست پیش روی ما گشوده شده است. من آن را به چشم یک مد همه‌گیر نگاه نمی‌کنم، همه‌گیری فقط بنزین روی آتش می‌ریزد.

در همین حال، او در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا زمانی ارز دیجیتالی به‌نام «Snoopcoin» خواهد آمد، گفت:

دقیقاً!

همزمان، اسنوپ داگ درباره توکن‌های غیرمثلی (NFT) و اینکه چگونه قرار است «اتفاق بزرگ بعدی» باشد، صحبت کرد. به گفته اسنوپ داگ، توکن‌های غیرمثلی ارتباط مستقیمی میان او و طرفداران و جامعه فراهم می‌کنند. ستاره هیپ‌هاپ در استدلال خود برای توکن‌های غیرمثلی افزود:

برخلاف این، وقتی شما یکی از آهنگ‌های مرا می‌خرید یا دانلود می‌کنید، من نمی‌توانم با شما ارتباط برقرار کنم؛ اما با NFT می‌توانم. قصدم این است که همچنان با طرفدارانی که آثارم را می‌خرند ارتباط داشته باشم.

اسنوپ داگ اضافه می‌کند که با توکن‌های غیرمثلی «دیگر هیچ پلتفرم یا واسطه‌ای نیست که پیام مرا فیلتر کند»، بلکه طرفداران می‌توانند یک قطعه اصیل و محدود را از خود هنرمند بگیرند.

اسنوپ داگ درعین‌حال در این مصاحبه راه‌اندازی توکن غیرمثلی خود را با نام «سفری با داگ» (A Journey With the Dogg) در پلتفرم کریپتو داتکام (Crypto.com) را تأیید کرد. این توکن غیرمثلی شامل پرتره سخنگوی یک اسنوپ جوان، یک قطعه اصلی به‌نام «NFT»، یک سیگار، مقداری «کوین اسنوپ داگ» و چند قطعه دیگر است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.