افزایش سرمایه گذاری در کره جنوبی و سوئیس

افزایش سرمایه گذاری در کره جنوبی و سوئیس

افزایش سرمایه گذاری در کره جنوبی و سوئیس

بازیکنان رمزنگاری (سرمایه گذاران د ارز دیجیتال) بین المللی در آستانه حمله به بازارها در سال جدید سرمایه جمع می کنند ، در حالی که بازیگران اصلی کره جنوبی و سوئیس از تزریق سرمایه گذاری به ارزش میلیون ها دلار آمریکا خبر می دهند.

در کره جنوبی ، شتاب دهنده بلاکچین هاش اعلام کرده است که بازوی Hashed Ventures آن حدود ۱۰۸.۵ میلیون دلار سرمایه خصوصی برای صندوقی به نام Hashed Venture Fund I جمع آوری کرده است.

بر اساس گزارشی از Hanguk Kyungjae Hashed : این صندوق قصد دارد از بودجه استفاده کند تا نه تنها به شرکت های ارائه دهنده  فناوری بلاک چین بلکه به ایجاد” اقتصاد پروتکل “یک اکوسیستم که به موجب آن استفاده از فناوری بلاکچین و اصول تمرکززدایی اطمینان حاصل شود که اپراتورهای پلت فرم نمی توانند قوانین بر مبنای دلخواه خود تغییر دهند.

این شرکت گفت که اکوسیستم اقتصاد پروتکل از “دارایی های دیجیتال” برای کاهش زمان و هزینه های معامله و همچنین افزایش شفافیت استفاده خواهد کرد.

این شرکت با افرادی مانند اپراتور تبادل رمزنگاری و اپلیکیشن برنامه چت ، و همچنین یکی دیگر از غول برنامه های چت و بازیکن صنعت رمزنگاری ، کاکائو کار کرده است.

اخیراً اعلام شد که قرار است یک سرویس حضانت رمزنگاری را به همراه طیف وسیعی از شرکا از جمله (Kookmin KB) بزرگترین بانک تجاری کره جنوبی راه اندازی کند.

در همین حال در سوئیس بانک رمزنگاری SEBA از اتمام سرمایه گذاری سری B خبر داد که ارزش آن حدود ۲۰ میلیون (CHF 22.5 میلیون دلار) است اروپا و آسیا از جمله سهامداران اصلی موجود و سرمایه گذاران جدیددر سوئیس هستند.

در یک انتشار رسمی ، SEBA اظهار داشت که قصد دارد به محض اجرای قانون مربوطه در سوئیس  آخرین دور بودجه خود را تهیه کند.

اگرچه این بانک ، مانند Hashed  هویت سرمایه گذاران خود را فاش نکرد اما با تشریح برنامه “هزینه خدمات و ارائه خدمات” و همچنین قطب مستقر در سوئیس به بازارهای جدید از افزایش ظرفیت وام بانک SEBA برای مشتریان و شروع اهرم اعطای وام”  یک برنامه هزینه را ترسیم کرد. 

این شرکت در حال کار بر روی خدمات نگهداری رمزنگاری و کیف پول ، یک سیستم عامل تجارت رمزنگاری و آنچه که “پلتفرم توکن سازی پایان به انتها” می نامد.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.