بازی هایی که بر روی شبکه بلاکچین به وجود آمدن

بازی هایی که بر روی شبکه بلاکچین به وجود آمدن

بازی هایی که بر روی شبکه بلاکچین به وجود آمدن

اگر در این بازی‌ها چیز خاصی را برنده بشوید توکن NFT یا توکن غیرقابل‌تعویض به شما تعلق می‌گیرد و با فروش آن می توانید پول دربیاورید.

 ارزش بازار توکن‌های NFT به طور کلی به ۱۰۹ میلیون دلار رسیده است در حال حاضر بازی‌های پرطرفداری هستند که بخشی از آنها در بلاکچین اتریوم فعالیت می‌کنند که به توضیح آنها می‌پردازیم.

۱. بازی کریپتوکیتیز(CryptoKitties) :
خرید و فروش و پرورش بچه گربه های مجازی می‌باشد این بازی آنقدر با اقبال خوبی روبرو شد که در چند روز اولیه انتشار این بازی باعث کندی شبکه بلاکچین اتریوم شد همچینن بیشترین درآمد بازی‌های بلاکچین را به خود اختصاص داده. در این بازی شما گربه های نر و ماده را پرورش می‌دهید و با زادوولد، بچه گربه‌های بدنیا آمده را بزرگ می‌کنید. در صورتی که شانس با شما یار باشد و بچه گربه ایجاد شده بسیار خاص با ویژگی‌های خاصی داشته باشد که در سر تا سر این بازی تک باشد می‌توانید آن را به قیمت بالایی بفروشید.
در دنیای واقعی خریدن این گربه هیچ سودی ندارد، همانطور که اگر بازی کلش آف کلنز را می‌خریدید هیچ سودی برایتان نداشت. اما مسئله زمانی جذاب می شود که فروختن گربه برای فروشنده با مبلغ بالای همراه است.

 جالب است بدانید به علت مقیاس‌پذیری پایین تراکنش را در بلاک‌چین اتریوم توسعه دهندگان این بازی در حال راه اندازی بلاکچین مخصوص به خودشان با نام (FLOW CHAIN) هستند که آینده بسیار خوبی روبرویش وجود دارد. قیمت کنونی ارز این بلاک چین که (FLOW) نام دارد ۱۰ دلار است که در آینده شاهد افزایش قیمت آن خواهیم بود. (این سخن به منزله سیگنال خرید نیست)

 ۲. بازی God UNchained :
یک بازی کارت محور است که در بلاکچین اتریوم قرار دارد در این بازی شخص باید با شخص دیگری مبارزه کند در صورت پیروزی به شخص برنده کارتی جدید تعلق می‌گیرد که اگر آن کارت خاص باشد می تواند با فروختن توکن آن کارت به پول دست بیاورد. این بازی فقط برای ویندوز و مک ایجاد شده است.

۳. بازی فراتر از خلا Beyond the) void) :
این بازی در فضای بین ستاره‌ای (خلا) انجام می‌شود که باید با سفینه های خود به سفینه های دشمن که از سیارات دیگر می‌آیند عمل کنیم پیش از حمله می‌توان با توکن های بازی که با تتر قابل خریدن هستند ابزارهای لازم برای سفینه خرید و آن را تجهیز کرد.

شرکت بسیار بزرگ باز‌ی‌سازی یوبی‌سافت UBISOFT در حال راه اندازی بازی بر بستر بلاکچین اتریوم است. این شرکت می‌خواهد بازی جدیدی که ایجاد می‌کند دارای قسمت هایی باشد که با توکن مخصوص خریداری کنید و آن را با توکنNFT از آن خود نمایید در صورتی که مراحلی را برنده شوید و توکن به شما تعلق بگیرد می‌توانید آن را بفروشید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.