با پرداخت Bitcoin در فرانسه غدا بخورید

با پرداخت Bitcoin در فرانسه غدا بخورید

با پرداخت Bitcoin در فرانسه غدا بخورید

سرویس تحویل غذا Just Eat France پذیرش پرداخت بیت‌کوین را برای سفارشات انجام شده از بیش از ۱۵۰۰۰ رستوران در این کشور آغاز کرده است. سرویس تحویل، از Bitpay به عنوان ارائه دهنده پرداخت بیت‌کوین خود استفاده می‌کند‌.
خدمات تحویل در خانه در طی همه‌گیری ویروس کرونا تقاضای زیادی داشته باشید، زیرا دستورات قفل و مقررات فاصله اجتماعی باعث شده تا مشتریان رستوران‌های در حال نشستن را ترک کنند. در همان زمان، استفاده از پول نقد در حال کاهش است. بنابراین جای تعجب نیست که صنایع غذایی اکنون به ارز دیجیتال به عنوان یک گزینه پرداخت مناسب برای مشتریان روی آورند.
فروشگاه Just eat یکی از اعضای اصلی تحویل وعده‌های غذایی در فرانسه است. این ابتکار می‌تواند به دموکراتیک کردن استفاده از ارزهای رمزپایه در بین عموم مردم کمک کند. جرج دیموند، نویسنده مجله capital. fr، به Decrypt گفت:
” ما هیچ هزینه ای برای پرداخت Bitcoin پرداخت نمی‌کنیم. برای پرداخت Bitcoin، شما باید یک کیف پول دیجیتال را با بارگیری یک نرم افزار خاص یا یک برنامه ایجاد کنید. ”
پرداخت هزینه غذا با استفاده از بیت کوین
پرداخت با استفاده از بیت کوین، بر اساس قیمت فعلی محاسبه شده توسط Bitpay محاسبه می‌شود. با این حال، اگر پرداخت Bitcoin لغو شود، پول به حساب بانکی سنتی مشتری، به یورو بازپرداخت می‌شود.
”هنگامی که شما پرداخت اولیه خود را انجام می‌دهید، بیت‎کوین در حال حاضر به یورو تبدیل شده است. بنابراین نرخ اعمال شده در زمان پرداخت شما، نرخ اعمال شده برای بازپرداخت خواهد بود. ”
این بدان معناست که خطری برای جبران ۵۰ میلیون دلار برای بازپرداخت یک پیتزا وجود ندارد.

منبع/decrypt.co

 

سلب مسئولیت تیم وست ایران
وست ایران در واقع یک تیم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر…]

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.