برنامه پرطرفدار LINE Messaging، برنامه پاداش Token را راه‌اندازی می‌کند.

برنامه پرطرفدار LINE Messaging، برنامه پاداش Token را راه‌اندازی می‌کند.

برنامه پرطرفدار LINE Messaging، برنامه پاداش Token را راه‌اندازی می‌کند.

برنامه مجازی LINE، که بیش از ۸۴ میلیون کاربر در ژاپن دارد، روز جمعه اعلام کرد که یک برنامه پاداش را آغاز کرده است، که در آن رمز LINK خود را به کسانی که از خدمات دیجیتالی آن استفاده می‌کنند، می‌دهد.

به گزارش CoinDesk ژاپن در ۱۹ سپتامبر، کاربران با اتصال حساب‌های خود به سه برنامه تلفن همراه خود، از جمله LINE Pay برای حواله و تسویه حساب، LINE Securities برای سرمایه گذاری شخصی و LINE Score برای ارزیابی اعتبار، با LINK پاداش خواهند گرفت.
برنامه پاداش بخشی از تلاش LINE برای ارتقا ابتکار بلاکچین است. در سال ۲۰۱۸، این شرکت یک آزمایشگاه داخلی برای توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز (dapps) بر اساس LINE Blockchain ثبت شده خود ایجاد و همچنین یک کیف پول دارایی دیجیتال و یک بستر توسعه برای توسعه دهندگان dapp را در ماه آگوست راه‌اندازی کرد.
این برنامه از ۱۸ سپتامبر آغاز شد. طبق این طرح، ۱۰ هزار کاربر دارای کارت‌های اعتباری خانواده LINE که توسط LINE Pay صادر شده است، به ارزش ۲۰۰۰ ین ( ۱۹٫۶ دلار) رمز LINK دریافت می‌کنند، در حالی‌که کاربران LINE Securities تا ۵۰۰ ین، (۴٫۷۶ دلار) دریافت می‌کنند. ارزش توکن با افتتاح حساب و تکمیل پرسشنامه اوراق بهادار LINE با همکاری Nomura Holdings – یکی از بزرگترین کارگزاری‌های سهام در ژاپن – آغاز به کار کرد.
کاربران می‌توانند توسط سرویس Bitmax معاملات رمزنگاری LINE، رمزها را به ارز فیات تبدیل کنند، جایی که برای پردازش چنین معاملات نیاز به باز کردن حساب دارند.
این شرکت با هدف تشویق کاربران خود به مشارکت در اقتصاد توکن که در آن افراد بیشتری تجارت می‌کنند، یا از رمز LINK به عنوان روش پرداخت استفاده می‌کنند، و سودمندی آن را افزایش می‌دهند پیش می‌رود.
سایر شرکت‌های برنامه پیام رسان نیز در حال توسعه توکن های بومی خود برای استفاده از پایگاه‌های کاربری بزرگ خود هستند. KIK و تلگرام همچنین تلاش‌هایی را برای راه‌اندازی توکن در بلاکچین انجام داده‌اند.

منبع/ CoinDesk

 

سلب مسئولیت تیم وست ایران
وست ایران در واقع یک تیم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر…]

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.