بنیانگذار Aave به توسعه “Twitter on Ethereum” اشاره دارد

بنیانگذار Aave به توسعه “Twitter on Ethereum” اشاره دارد

بنیانگذار Aave به توسعه “Twitter on Ethereum” اشاره دارد

جک دورسی بنیانگذار توییترز در اوایل این هفته اعلام کرد که Square Inc در حال ایجاد یک بستر جدید منبع باز برای خدمات بیت کوین غیر حضوری است.

بنیانگذار Aave، استانی کولچف، روز شنبه به ۹۰،۰۰۰ دنبال کننده خود در توییتر گفت که پروتکل شرکت وی باید توییتر را در Ethereum بسازد، پس از اینکه جک دورسی گفت که او در حال توسعه یک پلت فرم خدمات مالی ویژه بیت کوین (BTC) با شباهت های بسیار زیاد به Aave است.

دورسی روز پنجشنبه در توئیتر خود نوشت كه Square Inc. ، شركت پرداخت تلفن همراه وی در حال ایجاد مشاغل جدیدی است كه بر ساخت پلتفرم توسعه دهنده باز با تنها هدف ایجاد آسان ایجاد خدمات مالی غیر حضوری، بدون اجازه و غیرمتمرکز متمرکز است.

این توییت که در زمان انتشار بیش از ۳۴۰۰۰ آن را پسندیدند، نشان می دهد که بیت کوین تمرکز اصلی خواهد بود.

در پاسخ خود كولچف تأكید كرد كه ایده تجاری دورسی مانند Aave، یك پروتكل منبع باز و غیر حمایتی DeFi است كه به کاربران امکان می دهد دارایی های خود را قرض بگیرند و سود سپرده ها را بدست آورند. اگرچه کاملاً واضح نیست که آیا برنامه توئیتر بر روی Ethereum کولچف جدی است ، وی گفت که یکی از بنیانگذاران Aave اردن لازارو گوستاو تلاش را رهبری می کند.

Aave به عنوان یکی از محبوب ترین پروتکل های DeFi در بازار ظاهر شده است ، تقاضا برای خدمات خود حتی در میان سرمایه گذاران سنتی نیز افزایش می یابد. همانطور که Cointelegraph گزارش داد ،Aave قصد دارد در ماه جاری نسخه مجاز سیستم عامل خود را برای سرمایه گذاران نهادی راه اندازی کند.

برنامه جک دورسی برای آوردن DeFi به بیت کوین به دنبال اعلامیه ای از اوایل ماه ژوئن است که Square در حال بررسی توسعه کیف پول سخت افزاری BTC منبع باز است. این کارآفرین بار دیگر بر اهمیت خودپرستی و لزوم استفاده از کاربران رمزنگاری جدید از طریق فناوری موبایل تأکید کرده است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.