بنیانگذاز کاردانو : آفریقا طی ۳ سال ۱۰۰ میلیون کاربر به Defi میاورد

بنیانگذاز کاردانو : آفریقا طی ۳ سال ۱۰۰ میلیون کاربر به  Defi میاورد

بنیانگذاز کاردانو : آفریقا طی ۳ سال ۱۰۰ میلیون کاربر به Defi میاورد

چارلز هوسکینسون پیش بینی می کند که بخش مالی غیرمتمرکز طی سه سال آینده با بهره گیری از پتانسیل بازار کشورهای در حال توسعه ۱۰۰ میلیون کاربر بدست آورد.

 او به : چه کسی واقعاً وامهای نظیر به نظیر را انجام می دهد؟ چه کسی واقعاً می خواهد بیمه همتا را انجام دهد؟ چه کسی واقعاً می خواهد پرداخت های نظیر به نظیر را انجام دهد؟ من برای شما خبری دریافت کردم ، نه شخصی که در نیویورک زندگی می کند اشاره کرد .

کاردانو شبکه ارزهای رمزپایه غیرمتمرکز که توسط هوسکینسون تاسیس شده قصد دارد با توسعه مشارکت در قاره آفریقا در فضای DeFi پیشگام شود.

به گفته هاسکینسون محصولات DeFi از نظر مشتری قابل توجه نیستند و این حوزه به دلیل یک محیط نظارتی دست و پاگیر هیچ شانسی برای جلب توجه در غرب ندارد.

برعکس ، کشورهای در حال توسعه چارچوب نظارتی بسیار انعطاف پذیرتری را ارائه می دهند که نوآوری رمزنگاری را تسهیل می کند.

 او در ادامه گفت که در آفریقا هیچ شعباتی از مراکز مالی JPMorgan Chase چیس وجود ندارد. وی خاطرنشان کرد: هیچ سیستم عظیم میراث عظیمی وجود ندارد که بر آن تسلط داشته و آن را کنترل کند.

سرانجام طبق گفته هاسکینسون  DeFi می تواند برای فقیرترین مردم جهان نقدینگی ایجاد کند و به آنها اجازه دهد تا ثروت بسازند و از ثروت خود که به دست آورده اند محافظت کنند.

وی نتیجه گیری كرد: “ما كاردانو را به همین منظور ساختیم”.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.