تحلیلگر : بیت‌کوین با ارزش است، قیمت منصفانه باید ۱۵,۰۰۰ دلار باشد.

تحلیلگر : بیت‌کوین با ارزش است، قیمت منصفانه باید ۱۵,۰۰۰ دلار باشد.

تحلیلگر : بیت‌کوین با ارزش است، قیمت منصفانه باید ۱۵,۰۰۰ دلار باشد.

مایک مک گلون، تحلیلگر ارز رمزنگاری شده بلومبرگ، می‌گوید که بیت‌کوین بسیار کم ارزش است، و این نشان می‌دهد که قیمت ارزش منصفانه آن باید در حال حاضر حدود ۱۵,۰۰۰ دلار باشد.
قیمت بیت‌کوین (BTC) طی چند هفته گذشته بین ۱۰,۰۰۰ تا ۱۲,۴۰۰ دلار را به خود دیده است، که اغلب به دنبال آنچه کارشناسان توصیف می‌کند “جعلی” است، و به شدت سقوط می‌کند.
در آخرین روند سقوط BTC بیش از ۸٪ در عرض چند روز از بیش از ۱۱,۰۰۰ تا ۱۰,۱۰۰ دلار سقوط کرد. در زمان این خبر، هر بیت‌کوین با قیمت ۱۰,۶۹۵ دلار معامله می‌شود که در ۲۴ ساعت گذشته تقریباً ۲٪ افزایش داشته است.
رسانه‌های صنعتی گزارش می‌دهند، McGlone، استراتژیست ارشد کالا در بلومبرگ، استدلال‌های خود را بر اساس عوامل مختلفی، از جمله افزایش هش ریت بیت‌کوین که همچنان به رکورد‌های جدید می‌رساند، استوار کرد.
هش ریت بیت‌کوین همچنان در حال افزایش است و اخیراً به بالاترین سطح رسیده است. همچنین آدرس‌های استفاده شده در حال پیشرفت هستند. معیار اصلی برای تصویب، میانگین ۳۰ روزه آدرس‌های بیت‌کوین معادل قیمت نزدیک به ۱۵۰۰۰ دلار است که از سال ۲۰۱۷ بر اساس مقیاس خودکار اندازه‌گیری می‌شود.
طبق آخرین داده‌های نموداری، میانگین هش ریت هفت روزه BTC در این هفته از ۱۴۰ exahash در ثانیه (EH / s) افزایش یافت که یک رکورد بی سابقه است. در ۲۸ ژوئیه، این رقم به طور متوسط ۱۲۷ EH / s بود که رکورد آن زمان بود.
هش‌ریت، اندازه‌گیری قدرت کامپیوترهای متصل به بلاکچین بیت‌کوین است که توانایی آنها در تولید سکه‌های جدید را تعیین می‌کند. افزایش قدرت هش نشان می‌دهد که، استخراج‌کنندگان در مورد سودآوری خوش‌بین هستند.
با توجه به همبستگی شدید بین این دو، این امر می‌تواند بر قیمت BTC بالاتر تأثیر بگذارد. اما این رابطه دقیقاً به صورت خطی نیست، زیرا ارزیابی تغییرات قیمت در آینده فقط بر اساس هش ریت دشوار است.
همچنین McGlone که در مورد نوسانات ناپایدار خود در مورد بیت کوین همچنان خوشبین یوده است، اشاره می‌کند که رمزنگاری برتر به یک نسخه دیجیتال از طلا تبدیل می شود، که یک ذخیره ارزشمند است.
در تجزیه و تحلیل جدید خود، او اذعان می‌کند ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد که رشد قیمت BTC را رو به جلو محدود کند و این باید معکوس معیارهای موجود در “آدرس‌های فعال و هش ریت” باشد.

منبع/ news.bitcoin

 

سلب مسئولیت تیم وست ایران
وست ایران در واقع یک تیم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر…]

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.