تلاش معامله گران برای تثبیت قیمت بیت کوین بالای ۴۰ هزار دلار

تلاش معامله گران برای تثبیت قیمت بیت کوین  بالای ۴۰ هزار دلار

تلاش معامله گران برای تثبیت قیمت بیت کوین بالای ۴۰ هزار دلار

گاوهای بیت کوین برای حفظ سطح ۴۰،۰۰۰ دلار به عنوان پشتیبانی می جنگند در حالی که بسیاری از آلت کوین ها به دلیل سود بردن به فروش می رسند.

سودهای اخیر Altcoin تحت فشار قرار گرفته است زیرا قیمت بیت کوین (BTC) پس از رسیدن به بالاترین سطح همیشگی خود در ۴۱،۹۴۰ دلار ، به سطح پایین تری از سطح حمایت حمایت می شود.

به دنبال فشار ۷ ژانویه بیت کوین به بالای ۴۰،۰۰۰ دلار ، ارز رمزپایه برتر با فشار فروش روبرو شد که قیمت آن تا ۳۶،۶۰۰ دلار پایین آمد. همانطور که در کل روند فعلی اتفاق افتاده است ، سرمایه گذاران به سرعت این افت را خریداری کردند و قیمت BTC در ۸ ژانویه به بالاترین قیمت با ۴۱،۹۴۰ دلار رسید.

با ادامه روند افزایش سرمایه گذاران نهادی به ارزهای رمزپایه ، احساس بازار همچنان بهبود می یابد. همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است ، مدیر عامل شرکت Grayscale Invesetments Michael Sonnenshein می گوید که صندوق های بازنشستگی استفاده از وجوه خانواده Grayscale را برای سرمایه گذاری در بیت کوین آغاز کرده اند.

میزبان CNBC Mad Money جیم کرامر اظهار داشت که افزایش ارزهای رمزنگاری شده در حالی است که قیمت طلا همچنان با فشار روبرو است و این نشان می دهد که جریان اصلی در مورد بیت کوین و دارایی های دیجیتال در حال تغییر است.

گرچه تشخیص اینکه قیمت بیت کوین چه مدت می تواند روند صعودی فعلی خود را حفظ کند دشوار است ، اما واضح است که با هر افت ، سرمایه گذاران نهادی و خرده فروشی به شدت خرید می کنند و قیمت را به بالاترین قیمت می رسانند.

سهام به دنبال عدم اطمینان در مورد دور بعدی محرک کاهش می یابد
S&P 500 ، NASDAQ و Dow پس از تعیین بالاترین سطح جدید در تاریخ ۷ ژانویه ، امروز قدرت کمتری نشان دادند زیرا مشخص شد که لایحه محرکی که بسیاری از قانونگذاران آمریکایی انتظار داشتند هنوز با موانع قابل توجهی روبرو است.

شاخص های اصلی همگی تحت فشار فروش زودهنگام قرار گرفتند اما هر یک از آنها توانستند روند بهبودی را برای بسته شدن روز سیاه رقم بزنند. S&P 500 با سود ۰.۵۵ درصدی بسته شد ، در حالی که NASDAQ و DOW به ترتیب روزهای ۱.۲۸ و ۰.۱۸٪ را به پایان رساندند.

تسلط بیت کوین با عقب نشینی آلت کوین افزایش می یابد

در حالی که طی ۲۴ ساعت گذشته بیت کوین در بازه ای بین ۳۶،۶۶۰ تا ۴۲،۰۰۰ دلار معامله شده است ، آلت کوین ها با افزایش فشار فروش مواجه هستند.

با نزدیک شدن به تعطیلات آخر هفته ، فشار فروش در سراسر جهان شروع به افزایش کرده است ، این نشان دهنده احتمال بازگرداندن بیشتر است زیرا بازار به دنبال ایجاد دامنه معاملات جدید است.

اگر قیمت بیت کوین پشتیبانی پیدا کند یا وارد مرحله ادغام شود ، altcoins تمایل به بالاتر رفتن دارد ، بنابراین معامله گران در داخل روز نیز به دنبال اقدامات قیمت BTC هستند.

قیمت اتر (ETH) در حال حاضر ۲.۳٪ کاهش یافته و با قیمت ۱،۱۹۴ دلار معامله می شود ، در حالی که (Polkadot (DOT و Stellar Lumens (XLM هر دو بیش از ۶٪ افت دارند و به ترتیب با ۹.۱۵ و ۰.۲۸۹ دلار معامله می شوند.

در حال حاضر محدودیت کلی بازار ارزهای رمزنگاری شده ۱.۰۵ تریلیون دلار و نرخ تسلط بیت کوین ۷۰.۵٪ است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.