تلاش Coinbase برای خرید Bison Trails ادامه دارد

تلاش  Coinbase برای خرید Bison Trails ادامه دارد

تلاش Coinbase برای خرید Bison Trails ادامه دارد

Coinbase صرافی ارز رمزنگاری شده در ایالات متحده ،این بار در زمینه مهم زیرساخت های بلاکچین ،یک استراتژیک دیگر نیز به دست آورده است.

این شرکت روز سه شنبه اعلام کرد که در معامله ای که “یک عنصر اساسی” در اکوسیستم در حال رشد محصولات خود را فراهم می کند ،Bison Trails یک ارائه دهنده زیرساخت بلاکچین کاملاً مدیریت شده را خریداری کرده است.

Coinbase گفت:

با پیوستن به این شرکت به ما ،قصد داریم فناوری پیشرفته ای را که تیم Bison Trails توسعه داده را برای پروژه های بیشتر و شرکت های بیشتری در سراسر جهان ارائه دهیم.

Coinbase گفت:  Bison Trails به عنوان یک محصول مستقل به کار خود ادامه می دهد.

Bison Trails در سال ۲۰۱۸ تاسیس شد و در صنعت بلاکچین شهرت زیادی کسب کرده است. در نوامبر گذشته ،Bison Trails پروتکل QT خود را راه اندازی کرد که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا از زنجیره بلوکی آینده Libra در کتابخانه فیس بوک استفاده کنند. این شرکت همچنین پیشگام فناوری جدیدی است كه به مجازات های اصطلاحاً كاهش یافته مرتبط با پیام های امضا مضاعف رسیدگی می كند ،كه یكی از بزرگترین خطرات مشاركت در بلاك چین محسوب می شود.

جو لالوز ، مدیر عامل شرکت Bison Trails گفت که او و  Aaron Henshaw بنیانگذار  رسمی شرکت خود را در مارس ۲۰۱۹ رسماً به جهان معرفی کردند. در آن زمان Bison Trails به عنوان اولین زیرساخت به عنوان یک شرکت خدماتی طراحی شده برای نسل بعدی شبکه های بلاکچین معرفی شده است.

وی گفت: قابل توجه است كه به آن پست اعلاني نگاه كنيم و بفهميم كه از آن زمان ، با وجود رشد سريع و تكامل اكوسيستم ، تغيير رويكرد ما در آن زمان كاهش يافته است.

او ادامه داد:

ما از پیوستن به Coinbase به عنوان یک خط تولید مستقل در مجموعه محصولات Coinbase ، لنگرگاه رکن سوم سرویس های رمزنگاری برای ابزارهای توسعه دهنده و پیشرفت اکوسیستم ، بسیار هیجان زده هستیم.
همانطور که برای Coinbase ،صرافی پیشرو رمزنگاری شده است در حال تحکیم موقعیت صنعت خود را قوی قبل از انتظار اولیه عمومی انتظار می رود در اواخر سال جاری. همانطور که Cointelegraph در اوایل ماه جاری گزارش داد ، Coinbase اخیراً سکوی Routefire را خریداری کرده است – حرکتی که می تواند به میزان قابل توجهی تجارت را تقویت کند و به محافظت در برابر قطع شدید در دوره های بی ثباتی کمک کند.

Coinbase دارای بیش از ۳۵ میلیون کاربر تأیید شده در بیش از ۱۰۰ کشور است. این شرکت حجم تجمعی بیش از ۳۲۰ میلیارد دلار را گزارش کرده است و اعتبار بیشتری را ارائه می دهد که بازارهای دارایی دیجیتال برای ماندن در اینجا حضور دارند.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.