توکن BSC Station چیست ؟

توکن BSC Station چیست ؟

توکن BSC Station چیست ؟

ایجاد یک بستر جدید در صنعت مالی غیرمتمرکز غیرمجاز نیاز به ارائه خدمات و ویژگی های منحصر به فرد دارد. پروژه BSC Station به بخشهای مختلف آنچه امروز DeFi را عالی می کند ضربه می زند و تاثیر خودش را روی آن می گذارد.

BSC Startpool به عنوان یک نمونه قابل اجرا عمل می کند. این یک روش مناسب برای توزیع توکن توسط NFT و توابع غیر NFT برای مخاطبان بیشتر است. Startpool به آنها اجازه می دهد تا از طریق توکن های جدیدی که برای کاربران و سرمایه گذاران فعلی ارزهای رمزپایه به بازار عرضه می شود بازده داشته باشند. استخرها از BAKE ، BNB و BSCS پشتیبانی می کنند و به کاربران امکان دسترسی به توکن  BSCD را می دهند.

در مرحله دوم، BSCS Swap ساخته شده است که بر اساس فناوری AMM عمل میکند تا از چندین جفت معاملاتی در BEP20 از طریق استخرهای نقدینگی خودکار پشتیبانی کند. تمام مبادله های رمز در بورس مشمول حق الزحمه ۰.۲٪ است که برای حفظ رقابت بالاتر، ارزان تر از سطح بازار است که بیشتر آن به ارائه دهندگان نقدینگی توزیع می شود. باقیمانده برای خرید مجدد BSCS و سوزاندن توکن ها استفاده می شود.

این پروژه چگونه کار می کند؟

BSC Station (BSCS) قصد دارد یک DEFI Full-Stack با حراج NFT در زنجیره هوشمند Binance بسازد. این زیرساخت اقتصادی برای DeFi و NFT ساخته شده توسط Binance Smart Chain تبدیل خواهد شد.

روش استفاده آسان تر

BSC Station با طراحی رابط کاربر پسند ، دستورالعمل های کامل و خاص ، یک تجربه راحت و آسان برای استفاده را ارائه می دهد. تمام محصولات مورد نیاز کاربران در اکوسیستم حراج NFT DeFI با BSC متمرکز شده است

دسترسی و سرعت بیشتر

ایستگاه BSC ساخته شده بر روی BSC، سازگار با قراردادهای هوشمند (Smart Contract) برای برنامه های غیرمتمرکز(DAO)، برای دستیابی به زمان های تأیید کوتاه تر و سرعت پردازش معاملات بالاتر، با زنجیره Binance با توان بالا متصل است.
هزینه های کمتر

هزینه های بلاکچین عامل مهمی است که باید قبل از انتخاب پروتکل بلاکچین مورد توجه قرار گیرد. وقتی نوبت به هزینه های بلاکچین می رسد، Binance Smart Chain بسیار مقرون به صرفه تر از Ethereum است و کاربر می تواند پس انداز کند.

بررسی گزینه های مختلف NFT

برای بهتر و قوی کردن BSC Station، تیم این پروژه همچنین روی طیف NFT تمرکز خواهد کرد. یکی از ویژگی های اصلی پروژه حول معاملات با قیمت ثابت است. دارندگان NFT می توانند دارایی های خود را از طریق پروتکل BSC NFT یا قراردادهای هوشمند از طریق سفارشات معلق بفروشند. یک راه حل هیجان انگیز که می تواند منجر به توزیع بهتر حق امتیاز یا استفاده از آدرس های خاص در لیست سفید در معاملات با قیمت ثابت شود.

از طریق SDK NFT Station ،BSC Station راهی برای استاندارد کردن تمام دارایی های NFT مربوط به ویژگی حراج ارائه می دهد. با مجموعه ای مختصر از ابزار ، اسناد و قوانین، سازندگان می توانند حراج های کارآمد و عادلانه ای تنظیم کنند. این امر همچنین شفافیت و امنیت بیشتری را برای خریدارانی که قصد دارند مجموعه خود را گسترش دهند فراهم می کند.

خب صحبت از حراج شد، که این یک ویژگی برجسته و هیجان انگیز BSC Station است. سه گزینه در دسترس است:

حراج هلندی، حراج انگلیسی، یا حراج پیشنهادی مهر و موم شده. بسته به نوع NFT فروخته شده، انواع مختلفی ممکن است اعمال شود. تحت قرارداد، قراردادهای هوشمند پروتکل NFT تمام پیشنهادات را رمزگذاری می کند، اطمینان حاصل می کند که هیچ داده ای قابل تغییر یا دستکاری نیست.

توکنومتری :

BSC Station فقط بیشترین بودجه لازم را برای توسعه محصول و کمک به رشد پایدار اکوسیستم BSCS جمع آوری کرده است و از طریق محصولات اصلی ما ارزش بیشتری را برای کاربران به ارمغان می آورد.

تمام بودجه (توکن) اختصاص داده شده به تیم، مشاوران، شریک ها و بنیاد حداقل برای ۰۶ ماه قفل شده است، بقیه توکن ها از طریق فروش، Bounty و Airdrop ، تأمین نقدینگی و جوایز و همچنین فعالیت های بازاریاب ی به انجمن اختصاص می یابد.

کل عرضه: ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰
نماد رمز: BSCS
استاندارد: BEP20

مزایای دارنده توکن BSCS

  • کسانی که توکن BSCS رو ذخیره و هولد میکنند، توکن های رایگان دیگری را دریافت میکنند.
  • قابلیت باز کردن قفل حراجی NFT : توکن BSCS برای پرداخت به عنوان هزینه حراج، معامله و همچنین برای دسترسی بهتر به NFT ها استفاده میشود.
  • رای دادن : هودلرهای دارای BSCS یا بیشتر می توانند به تصویب یا رد کردن پروژه های BSCS IDO رأی دهند.
  • به اشتراک گذاری هزینه معامله: هودلرهای دارای BSCS هزینه معاملات خود را به اشتراک می گذارند.
  • تخفیف IDO: کسانی که BSCS دارند به طور خودکار ۱۰٪ تخفیف در قیمت فروش IDO را دریافت می کنند.
  • پرداخت: در آینده نزدیک از BSCS به عنوان روش پرداخت اکوسیستم BSCS استفاده کنید.

استفاده از وجوه جمع آوری شده

توسعه محصولات: ۴۰٪
نقدینگی و مبادله: ۳۰٪
اکو سیستک: ۲۰٪
عملیات: ۱۰٪

لیست سفید BSC Station x Blist Certified IDO

BSC Station (BSCS) قصد دارد یک DEFI Full-Stack با حراج NFT در زنجیره هوشمند Binance بسازد. این زیرساخت اقتصادی برای DeFi و NFT ساخته شده توسط Binance Smart Chain تبدیل خواهد شد.

از زمان انتشار اطلاعیه BOUNCE.FINANCE و BSCPAD IDO آینده، پشتیبانی و علاقه شگفت انگیزی از بازار ، Ventures ،KOLs و BSC Station دریافت کرده ایم. با فروش و فروش خصوصی بذر و فروش خصوصی با ۱۵ برابر اشتراک بیش از حد بسته شده ، اکنون می دانیم که فضای DeFi و NFT به چشم انداز BSC Station برای ساده سازی مالی غیرمتمرکز برای همه افراد معتقد است.

اکنون تصمیم داریم فرصتی برای لیست سفید شدن به IDO ارائه دهیم ، اکنون با انجام چند کار ساده که به گسترش آگاهی از بستر ایستگاه BSC کمک می کند ، اسلات خود را در لیست سفید BSC Station IDO بدست آورید.

لطفا توجه داشته باشید که هر کسی که بخواهد در IDO شرکت کند ، در صورت تمایل به داشتن لیست در لیست سفید ، لازم است که لیست ها را به اتمام برساند.

گزاف گویی یک سیستم حراج غیرمتمرکز است که شامل استخراج نقدینگی ، حاکمیت غیرمتمرکز و مکانیزم های سهام است. اصل اصلی Bounce ، کمبود منابع است که باعث ایجاد فضای مبادله رقابتی می شود. در حالی که Bounce Certified یک پلتفرم است که فقط برای پروژه های با کیفیت عالی پشتیبانی می شود.

فروش توکن: از ۲۱ آوریل
تیکر: BSCS
نوع نشانه: BEP-20
قیمت ICO Token: 1 BSCS = 0.01 دلار
هدف جمع آوری کمک مالی: ۳،۰۰۰،۰۰۰ TOKEN
کل توکن ها: ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰
موجود برای فروش توکن: ۳۸،۶٪

چگونه و از کجا BSCS بخریم؟

رمز BSCS اکنون در شبکه Binance فعال است.

آدرس توکن BSCS :

0xbcb24afb019be7e93ea9c43b7e22bb55d5b7f45d است. محتاط باشید و با قرارداد هوشمند smart contract متفاوت از این قرارداد، توکن دیگری خریداری نکنید (زیرا به راحتی می توان آن را جعل کرد). ما در طول کلیه آموزش ها و روش های معمالات همیشه اعلام میکنیم که هوشیار باشید و هیچ وقت هیجانزده عمل نکرده و طمع نکنید .

چند صرافی رمزنگاری محبوب وجود دارد که در آنها حجم معاملات معاملات روزانه مناسب و تعداد کاربری گسترده ای دارند. این اطمینان می دهد که شما در هر زمان قادر به فروش سکه های خود خواهید بود و هزینه ها معمولاً کمتر خواهد بود. پیشنهاد می شود که در این صرافی ها نیز ثبت نام کنید زیرا یک بار که BSCS در آن لیست شد ، حجم زیادی از معاملات را از کاربران آنجا جلب می کند ، این بدان معناست که فرصت های عالی تجاری خواهید داشت.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.