تویوتا با پشتیبانی Crypto، شبکه OMG، در حال افزایش است

تویوتا با پشتیبانی Crypto، شبکه OMG، در حال افزایش است

تویوتا با پشتیبانی Crypto، شبکه OMG، در حال افزایش است

امسال، دقیقاً مانند بسیاری از موارد قبلی، تعداد زیادی از آلت‌کوین‌ها عملکردی داشته اند که قابل ذکر است. یکی از این ارز ها (OMG Network OMG) : یک پروژه دیجیتال با پشتیبانی تویوتا است که اولین بار در سال ۲۰۱۷ پس از برگزاری ICO از طرف باشگاه SYNQA (معروف به Omise)، به صحنه ارز دیجیتال وارد شد، و توکن های OMG را به سرمایه‌گذاران رمزنگاری فروخت. با سرعت رو به جلو، این ارز دیجیتال اکنون در حال ایجاد موج جلب توجه فضای رمزنگاری است.
باشگاه Omise، شرکت مادر OMG، یک ارائه دهنده خدمات پرداخت مستقر در تایلند است و به طور گسترده‌ای در بازار جنوب شرقی آسیا شناخته شده است. این شرکت با راه‌اندازی ICO 2017 توانست با فروش توکن‌های OMG تقریباً ۲۵ میلیون دلار سرمایه جمع کند. OmiseGo فقط ۱۴۰ میلیون ارز OMG عرضه محدود دارد؛ که این ویژگی نسبت به بسیاری از آلت‌کوین‌ها به آن برتری می‌بخشد، زیرا تقریباً غیرممکن است احتمال ریز شدن دارایی در پروژه وجود داشته باشد.
عملکرد OMG در سال قبل، برابر با از دست دادن تقریبا ۹۹٪ از ارزش خود و افزایش قیمت آن در سال گذشته به ۲۵ دلار بود، و سالها قبل از امسال در یک استخر قرمز گیر کرده بود. عملکرد OMG امسال در حالی مورد توجه قرار گرفت که ماه گذشته ارزش آن منفجر شد. در تاریخ ۱۲ آگوست، قیمت OMG با ۱٫۵ دلار معامله شد، و در طی یک هفته بیش از ۵۰۰ درصد افزایش ارزش داشت و قیمت خود را به ۹ دلار رساند، که بالاترین قیمت آن در ۲ سال اخیر بود. این پروژه دیجیتالی همچنین در ۲۰ آگوست قبل از سقوط به ۷٫۵ دلار، ۱۰۵٪ افزایش در ۲۴ ساعت بعدی داشته است. داشته است. عملکرد چشمگیر است ارز دیجیتال در میان نوسانات بازار قابل توجه بود، که باعث کاهش ارزش بسیاری از ارزهای دیجیتال شد.
در حال حاضر OMG با ۳٫۸۷ دلار معامله می شود و حتی اگر این رقم از اوج قبلی خود کمتر نباشد، عملکرد فعلی آن به این معنی است که OmiseGo از خواب فرو رفته در فضای ارز دیجیتال رشد کند. در ۲۰ آگوست، OMG همکاری بین شبکه خود و tether را که مسلماً پرکاربردترین ارز پایدار است، اعلام کرد. این مشارکت نشان داد که Tether تنها چند روز پس از شروع هزینه‌های معاملات Ethereum برای فلج کردن پروژه‌های بزرگ، با انتقال توکن‌های ERC20 خود به OmiseGo، قصد استفاده از بلاکچین OMG را داشت.
تتر در حال حاضر پرداخت‌ها را روی شبکه سریعتر و ارزان OmiseGo اجرا می‌کند – یک شبکه لایه ۲ که به جای روش‌های قدیمی ارسال پرداخت در خود شبکه پایه Ethereum (لایه ۱)، در شبکه اصلی Ethereum توسعه یافته است – . این ارز دیجیتال همچنین توسط SMBC Venture Capital Sumitomo Mitsui Banking Corporation ،Japan Toyota Financial Corporation Corporation و Aioi Nissay Dowa Insurance Corporation پشتیبانی می‌شود. SYNQA همچنین ۸۰ میلیون دلار سرمایه سرمایه‌گذاری SCB 10x، زیرمجموعه بانک تجاری سیام و گروه VC مستقر در آسیا SPARX را تضمین کرد.
شبکه OMG اخیراً توسط آژانس فدرال، مسئول تنظیم دارایی‌های رمزنگاری در ژاپن، و آژانس خدمات مالی (FSA)، برای فروش ارز دیجیتال بومی خود در سومین اقتصاد بزرگ جهان، چراغ سبز دریافت کرده است. تحولات اخیر پیرامون این پروژه دیجیتالی فقط حاکی از افزایش ماه‌های آینده است و با قیمت فعلی آن، OMG می‌تواند یک سرقت مطلق برای سرمایه‌گذاران باشد.
منبع/ zycrypto.com

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.