تیم فناوری VeChain از راه‌حل‌های نوآورانه برای صنعت خودرو رونمایی می‌کند

تیم فناوری VeChain از راه‌حل‌های نوآورانه برای صنعت خودرو رونمایی می‌کند

تیم فناوری VeChain از راه‌حل‌های نوآورانه برای صنعت خودرو رونمایی می‌کند

تیم فناوری( VeChain VET) اخیراً در کنفرانس آنلاین نوآوری دیجیتال BMW شرکت کرد، جایی که از برخی راه‌حل‌های مبتنی بر بلاکچین برای صنعت خودرو، از جمله VerifyCar، سیستمی که سابقه تغییرناپذیری از چرخه عمر یک وسیله نقلیه را نگه می‌دارد، رونمایی کرد. (بر اساس گزارش Weixin در ۲۳ سپتامبر ۲۰۲۰)
تیم فناوری VeChain در حال تغییر اکوسیستم خودرو
همچنین VeChain (VET)، شبکه دفترکل توزیع شده (DLT) که ادعای تدوین راه‌حل برای مشکلات دنیای واقعی با فناوری بلاکچین اختصاص دارد، یک راه‌حل ابتکاری برای صنعت خودرو ارائه داده است.
طبق منابع دقیق تر در رابطه با این موضوع، VeChain (VET) در رویداد آنلاین روز نوآوری دیجیتال گروه BMW حضور داشت که شامل موضوعاتی مانند رباتیک، هوش مصنوعی و فناوری بلاکچین در رابطه با صنعت خودرو بود.
در این مراسم، تیم VeChain به سرپرستی Qian Chengcheng، مدیر ارشد بازرگانی VeChain راه‌حل چرخه حیات خودرو را با نام VerifyCar معرفی کرد.
این تیم با پشتیبانی از فناوری بلاکچین – VeChain’s – فاش کرده است که برنامه VerifyCar برای هر اتومبیل یک هویت دیجیتالی منحصر به فرد مبتنی بر بلاکچین فراهم می‌کند. این راه‌حل یک رکورد ضد دستکاری در مورد کل تاریخچه یک وسیله نقلیه، از جمله مالک اصلی آن، مسافت پیموده شده، سابقه نگهداری، بیمه و موارد دیگر حفظ می‌کند.
شفافیت بیشتر در معاملات اتومبیل دست دوم
در زمانی که صنعت خودروهای دست دوم با بیش از ۴۰٫۸ میلیون دستگاه وسایل نقلیه دست دوم فقط در ایالات متحده در سال ۲۰۱۹ به فروش رسیده است، تیم VeChain می‌گوید راه‌حل‌های بلاکچین موانع اطلاعاتی موجود در این کشور را از بین می برد؛ ضمن اینکه بازار خودروی کاملاً پرکاربرد از حقوق و منافع واقعی دارندگان خودرو نیز محافظت می‌کند.
در حالی‌که راه حل VerifyCar به طور خاص برای گروه BMW ایجاد شده است؛ تیم VeChain اشاره کرده که راه‌حل‌های بسیار کاربردی دیگری برای صنعت خودرو توسعه داده است که می‌تواند انتقال مالکیت وسیله نقلیه از یک مالک به مالک دیگر را بسیار آسان کند.
در ادامه VeChain نوشت:
“صنعت خودرو با ویژگی‌های انواع مختلفی از داده‌ها، مقادیر بسیار زیاد، منابع زنجیره تامین پراکنده، و انعطاف پذیری کم سیستم روبرو است. VeChain ToolChain، یک پلتفرم خدمات داده بلاکچین یک مرحله‌ای است که به طور مستقل توسط VeChain بر اساس الگوهای استاندارد و ابزارهای سفارشی توسعه یافته است، و توانایی تعمیق سریع زنجیره تأمین صنعت خودرو، رفتار کاربران خودرو و همکاری‌های زیست محیطی صنعت خودرو را دارد و شرکت‌های کم راه‌حل‌های DLT با هزینه، با کارایی بالا که متناسب با تجارت آنها باشد، در نتیجه مارک‌های خودکار از جمله BMW را قادر می‌سازد تا اصلاح دیجیتال و نوآوری خود را تسریع کنند.”
در اخبار مرتبط، راه‌حل‌های نوآورانه بلاکچین VeChain در طیف وسیعی از صنایع در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفته است.
در تاریخ ۱۸ سپتامبر سال ۲۰۲۰، BTCManager گزارش داد که VeChain اکنون عضو شورای اتحاد بهداشت حیوانات و بهداشت حیوانات چین (CAFA) است، تا سازمان‌های عضو بتوانند فناوری بلاکچین را در فرآیند خود ادغام کنند.
در زمان پرس، قیمت ارز رمزپایه بومی VeChain ،VET با سقف بازار ۷۶۹٫۷ میلیون دلار، همانطور که در CoinMarketCap دیده می شود، ۰٫۰۰۱۱۹۶۸ دلار معامله می‌شود.

منبع/ btcmanager.com

 

سلب مسئولیت تیم وست ایران
وست ایران در واقع یک تیم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر…]

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.