خودپرداز بیت‌کوین در Tesla Gigafactory نصب شده

خودپرداز بیت‌کوین در Tesla Gigafactory نصب شده

خودپرداز بیت‌کوین در Tesla Gigafactory نصب شده

زمان نصب دستگاه خودپرداز LibertyX مشخص نیست، اما نمایی از Google Map نشان می‌دهد که به این تأسیسات در نه ساعت آخر از زمان نوشتنش، فقط یک نظر داده شده است. این شاخصی است که ممکن است ATM بیت‌کوین اخیراً نصب شده باشد.

نصب دستگاه خودپرداز ابتدا توسط یک کاربر توییتر با نام ویل ریوز به اشتراک گذاشته شد.

همچنینfinbold. Comبه طور مستقل وجود خودپرداز را در مرکز تسلا تأیید کرده است.

 طبق گفته LibertyX، دستگاه خودپرداز موجود در Tesla Gigafactory در حال حاضر فعال است و کاربران می‌توانند ۲۴/۷ بیت‌کوین خریداری کنند.

طبق گزارش coin ATM radar، آخرین نصب در Gigafactory بخشی از ۱۰ هزار و ۸۶۳ دستگاه خودپرداز بیت‌کوین را که در حال حاضر در سطح جهان نصب شده‌اند، تشکیل می‌دهد.

پشتیبانی ایلان ماسک از بیت کوین

نصب دستگاه خودپرداز با توجه به اینکه ایلان ماسک – بنیانگذار تسلا – یکی از طرفداران پر و پا قرص فناوری edge-cutting است، تعجب‌آور نیست. مدتی پیش، ماسک فاش کرد که کسری از بیت کوین را در اختیار دارد.

“من به معنای واقعی کلمه، صاحب رمز ارز صفر هستم، جدا از ۲۵ BTC که سال‌ها پیش یکی از دوستانم برای من فرستاده بود”.

حدس و گمان‌هایی وجود داشت که ماسک Satoshi Nakamoto، دست و پاگیر مرموز بیت‌کوین بود. با این حال، تسلا این ادعا را رد کرده است.

در توییت‌های قبلی، ماسک گفته بود که بانک‌های مرکزی مانند فدرال رزرو ایالات متحده، به دلیل رفتار اخیرشان در پمپاژ پول به اقتصاد، بیت‌کوین را در مقایسه با آن برجسته نشان داده اند.

از زمان بحران مالی در سال ۲۰۰۸، اکثر بانک‌های مرکزی با پمپاژ مبالغ هنگفتی به اقتصاد برای جلوگیری از فروپاشی اقتصادی، برنامه‌های کاهش کمی را آغاز کردند.

خودپردازهای بیت کوین به طور فزاینده‌ای به راحت‌ترین گزینه برای مبادلات رمزنگاری و بانک‌ها تبد‌یل می‌شوند. گزینه خرید بیت‌کوین در دستگاه‌های خودپرداز راحت و بی‌خطر است.

در زمان انتشار این خبر، بیت‌کوین با ۱۱,۳۷۴ دلار معامله شد.

منبع/ finbold.com

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.