نظرسنجی : اکثر آمریکایی ها فرق بین بیت کوین و بلاک چین را نمیدانند

نظرسنجی : اکثر آمریکایی ها فرق بین بیت کوین و بلاک چین را نمیدانند

نظرسنجی : اکثر آمریکایی ها فرق بین بیت کوین و بلاک چین را نمیدانند

براساس یک نظرسنجی جدید در آمریکا : آگاهی و دانش کافی  از بلاکچین و رمزنگاری در ایالات متحده بالاترین میزان در بین جوانان را دارا میباشد. اما تعداد کمی از مردم تفاوت این دو اصطلاح را می دانند و بسیاری فکر می کنند بیت کوین (BTC) و بلاکچین یک چیز هستند ، علی رغم اینکه BTC و altcoins اکنون در رسانه های اصلی عناوین اصلی را به خود جلب می کنند.

این یافته های یک نظرسنجی توسط گروه Forte است که بیش از ۲،۰۰۰ مصرف کننده  رفتار آنها را در مورد کالاهای مجازی در بازی های انجام شده بررسی کرده اند که توسط مشاوران Vorhaus انجام داده شده است.

نویسندگان درباره این موضوع گزارشی را نوشته اند که :

“در جمعیت عمومی ، فقط ۲۵٪ از بزرگسالان آمریکایی میدانند که بلاکچین چیست ؟، اما این در جمعیت دموگرافی  ۱۸-۳۴ سال به ۴۲٪ می رسد.”

با این حال ، نویسندگان خاطر نشان کردند که از بزرگسالانی که گفته اند اصطلاح بلاکچین را می شناسند ، “اکثریت آنها آن را نمی فهمند” ،  ۶۲٪ از آنها ” اظهار داشتند که” بلاکچین همان ارز رمزنگاری شده است “و تقریباً نیمی از همان گروه معتقدند که “بلاکچین همان بیت کوین است.”

خب ، آنها از یکدیگر دور نیستند زیرا بیت کوین از بلاکچین استفاده می کند که خود یک شبکه ، پروتکل و محبوب ترین ارز رمزنگاری شده است.

در هر صورت ، به نظر می رسد که فرزندخواندگی در حال افزایش است ، صرف نظر از اینکه مردم آمریکا در مورد این اطلاعا کامل و درست را دارند یا خیر ؟.

نویسندگان اشاره کردند ،

“فقط ۱۸٪ از بزرگسالان ایالات متحده می گویند که از محصول یا خدمات مربوط به بلاکچین استفاده کرده اند ، اما این در میان جمعیت دموگرافی ۱۸-۳۴ به ۲۵٪ رسیده است.”

و ۶۳٪ از گیمرها پاسخ دادند که اگر ببینند “کالاهای مجازی دارای ارزش واقعی هستند و قابل خرید و  یا فروش  هستند” مشتاق هستند که بیشتر در هزینه های رمزنگاری و بلاکچین مربوط به بازی هزینه کنند.

علاوه بر این ، بیش از یک سوم از کل نمونه ها و تقریباً ۵۰ درصد از گروه سنی ۱۸ تا ۳۴ سال اظهار داشتند که اعتماد آنها به بلاکچین “قوی یا کامل” است.

___

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.