دانیل لاریمر مدیر عامل توسعه دهندگان EOSIO block.one استعفا می دهد

دانیل لاریمر  مدیر عامل توسعه دهندگان EOSIO block.one  استعفا می دهد

دانیل لاریمر مدیر عامل توسعه دهندگان EOSIO block.one استعفا می دهد

Daniel Larimer مدیر توسعه دهندگان EOSIO block.one و بنیانگذار تبادل رمزنگاری اولیه Bitshares و پلتفرم رسانه های اجتماعی مبتنی بر بلاکچین Steem ، امروز در یک پست وبلاگ کوتاه اعلام کرد که استعفا داده است.

او گفت: من به نرم افزار EOSIO افتخار می کنم که توانستم با کمک گروه بسیار با استعدادی از مهندسان ایجاد و راه اندازی کنم. افسوس ،همه چیزهای خوب باید به پایان برسند. از ۳۱ دسامبر سال ۲۰۲۰ من از سمت خود به عنوان CTO از block.one استعفا دادم. 

در حالی که این پست دلیل خروج را مشخص نکرده است اما فعالیت های اخیر او در شبکه های اجتماعی ممکن است اشاره به اقدامات بعدی بنیانگذار و فن آوری پروژه را داشته باشد.

در روز جمعه در توییتر ، لاریمر گفت که:

وقت آن است که پلتفرم رسانه های اجتماعی را کنار بگذاریم . او درباره “آخرین فرصت” کاربران برای بارگیری برخی برنامه های اجتماعی هشدار داد – یک پاسخ احتمالی به توئیتر که فعالیت رئیس جمهور ایالات متحده را ممنوع کرده و چندین فروشگاه برنامه را که باعث تغییر پارلر شده است. علاوه بر این استعفای او در Voice یک برنامه رسانه اجتماعی ساخته شده بر روی EOS ارسال شد.

 

 

در نیمه دوم پست وی آمده است: من به ماموریت خود برای ایجاد بازار آزاد ،راه حل های داوطلبانه برای تأمین زندگی ،آزادی ،دارایی و عدالت برای همه ادامه خواهم داد. وی نوشت: من دقیقاً نمی دانم چه اتفاقی می افتد اما به ساختن فناوری های مقاوم در برابر سانسور تمایل بیشتری دارم.

من به این باور رسیده ام که شما نمی توانید” آزادی را به عنوان یک سرویس “ارائه دهید و بنابراین توجه خود را به ایجاد ابزاری متمرکز می کنم که مردم می توانند برای تأمین آزادی خود استفاده کنند.
خروج Larimer در طی یک دوره سنگین برای اکوسیستم EOSIO انجام می شود. در حالی که بیشتر بازار ارزهای رمزنگاری شده در طول سال ۲۰۲۰ افزایش یافته است ، EOS یک عقب مانده قابل توجه است. علاوه بر این به نظر می رسد EOS از ابتدای فن آوری  به تازگی طیف گسترده ای از نشانه های DeFi پیچیده را در Eosfinex راه اندازی کرده است.

Larimer تنها خروجی اجرایی معروف با اهمیت در هفته های اخیر نیست. در ماه دسامبر ، بنیاد IOTA در یک “تصمیم وحدت رویه” از بنیانگذار IOTA دیوید Sønstebø “جدا شد”. 

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.