درخواست از فعالان رمز ارز ها برای مخالفت با پیشنهاد مقررات FinCEN

درخواست از فعالان رمز ارز ها برای مخالفت با پیشنهاد مقررات FinCEN

درخواست از فعالان رمز ارز ها برای مخالفت با پیشنهاد مقررات FinCEN

فعالان صنعت از جامعه رمزنگاری می خواهند تا در تلاش برای متوقف کردن پیشنهاد زیر آتش وزارت خزانه داری ایالات متحده  آمریکا و شبکه اجرای جرایم مالی (FinCEN) به واشنگتن حمله کنند. این پیشنهاد سعی دارد تا اپراتورهای رمزنگاری را ملزم به رعایت قوانینی کنند که برای تأمین کنندگان مالی متعارف پلیس استفاده می کنند.

این پیشنهاد وزارت خزانه داری ایالات متحده در صورت تصویب در قانون صرافی ها و سایر بازیگران در حوزه ارز های دیجیتال را مجبور می کند که همه معاملات بالاتر از ارزش پولی ثابت را به نهادهای نظارتی گزارش دهند .

با این حال تعدادی از صرافی های آمریکایی قبلاً اعلام کرده اند که این اقدام را با چالش های رسمی روبرو خواهند کرد و اکنون گروه های دیگر نیز مخالفت های خود را به این پیشنهادات در واشنگتن نشان می دهند.

در یک سری توییت ها جری بریتو ،رئیس مرکز سکه “Crypto think think”  ،اظهار داشت که سازمان وی “در حال همکاری با افرادی در کنگره است که برخی نامه ها را به وزیر خزانه داری ایالات متحده ،Mnuchin ارسال می کند و درخواست تمدید و تجدید نظر درمورد تصویب این قانون را دارند.

بریتو همچنین خواستار این شد که “همه در اکوسیستم ارز رمزنگاری شده” با مخالفت با اقدامات FinCEN نظرات خود را برای این سازمان ارسال کنند او همچنین در ادامه گفت :

اگر نظرات اساسی زیادی ارسال شود ، [FinCEN] نمی تواند قانون را قبل از ۲۰ ژانویه نهایی کند.

منچین و سایر اعضای دولت دونالد ترامپ ،رئیس جمهور ایالات متحده در تاریخ ۲۰ ژانویه جای خود را برای تیم رئیس جمهور منتخب جو بایدن باز می کنند.

در همین حال ، یک نظر دهنده دیگر با ارسال توییتر این پیشنهاد را “نیمه کاره” خواند و پستی را از یک توسعه دهنده سابق بیت کوین (BTC) به اشتراک گذاشت که برچسب پیشنهادی را “بد تصور” گذاشت.

وجیک چروینسکی ، مشاور عمومی در امور مالی کامپوند با هدف گرفتن این پیشنهادات از پیروان خواست تا مخالفت خود را با این حرکت و نوشتن نظرات خود ابراز کنند.

او در ادامه افزود : 

“برخی از سرمایه گذاران بزرگ ،بیت کوین را دوست ندارند زیرا فکر می کنند دولت ها می توانند به راحتی آن را ممنوع کنند. بگذارید  صریحا نظر خود را اعلام کنم : تلاش برای محدود کردن حق مالکیت و استفاده از بیت کوین با مخالفت شدید و پایدار روبرو خواهد شد. “

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.