رمزنگاری روسیه :Blockchain Exodus آغاز شده است

رمزنگاری روسیه :Blockchain Exodus آغاز شده است

رمزنگاری روسیه :Blockchain Exodus آغاز شده است

 متخصصین روسی در امور رمزنگاری در این کشور هشدار می دهند : که خروج گسترده رمزنگاری و بلاکچین در روسیه در حال انجام است ، شرکت هایی که به دنبال نگرانی از “عقب ماندن” کشور از سایر مناطق دوستدار تجارت هستند ، راهی برای حل این مشکل هستند.

به نقل از DP.ru ، یوری بریسوف ، عضو کمیسیون حمایت حقوقی از اقتصاد دیجیتال اتحادیه وکلای دادگستری واحد مسکو ، روندهای جهانی که در سال های اخیر شاهد تشدید سرمایه گذاری در شرکت های رمزنگاری و بلاکچین بوده اند ، از روسیه عبور می کنند .

بریسوف گفت که روسیه در حال دور شدن از کشورهایی است که به زودی برنامه های کاربردی این فناوری برای اولین بار در جهان آغاز می شود.

وکیل اظهار داشت ،

“مشتریان روسی عمدتا با پرس و جو در مورد چگونگی انتقال مشاغل خود از روسیه به حوزه های قضایی که در آن کار قانونی با رمزنگاری و بلاکچین امکان پذیر است ، به ما مراجعه می کنند. خوشبختانه ، این نوع حوزه های قضایی به اندازه کافی وجود دارد. روسیه از این نظر بسیار عقب مانده از بقیه جهان است. “

این رسانه اشاره کرد که طی چند ماه گذشته صحنه رمزنگاری و بلاکچین روسیه نسبتاً آرام بوده است – علی رغم پیشرفت شلوغ در جاهای دیگر.

این گزارش مشاهده کرد که آخرین “پروژه مهم برای سر و صدا در رسانه ها” صدور وام با رمزگذاری است که توسط Expobank در اواخر تابستان انجام شد.

از آن زمان به بعد ، پس از آنکه مسکو اولین قانون مربوط به رمزنگاری را در تابستان سال جاری صادر کرد ، “هیچ چیز جدید و جالبی در بازار ظاهر نشده است ، گرچه بسیاری انتظار داشتند بازار رشد کند”.

همین رسانه همچنین خاطرنشان کرد که علی رغم صحبت درباره پلتفرم تجارت منابع توکن سازی Norilsk Nikel که بسیار مورد بحث است – که هنوز  بعد از ۱۰ ماه گذشت از زمان دریافت اجازه تنظیم قانونی برای راه اندازی هنوز تحقق نمی یابد.

بریسوف اظهار نظر کرد ،

“این صنعت مدت طولانی منتظر قانونگذاری بود. اما متن قانون همه را بیشتر گیج کرد. مشاغل بزرگ یا از بلاکچین دست کشیده اند ، یا پروژه های خود را به حالت انتظار درآورده اند و منتظر شرایط بهتر هستند. “

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.