روبل دیجیتالی ، ارز دیجیتال رسمی روسیه

روبل دیجیتالی  ، ارز دیجیتال رسمی روسیه

روبل دیجیتالی ، ارز دیجیتال رسمی روسیه

بر اساس منابع خبری محلی، ولادیمیر پوتین (رئیس جمهور روسیه) رسما اعلام کرده است که این کشور ارز دیجیتالی مخصوص خود را تحت عنوان “CryptoRuble”، طی یک جلسه در بسته در مسکو  صادر خواهد کرد. این خبر از طریق وزیر ارتباطات، نیکولای نیکیفروف منتشر شد.

به گفته مقامات، ارز دیجیتالی دولتی صادر شده را نمی توان استخراج کرد و تنها توسط مقامات، صادر، کنترل و حفظ خواهد شد. روبل دیجیتالی (CryptoRuble) می تواند در هر لحظه تبدیل به روبل فیزیکی شود، اما اگر دارنده نتواند توضیح دهد که CryptoRuble های او از کجا آمده است، مالیات ۱۳ درصدی اعمال خواهد شد! همان مالیات نیز بر هر تفاوت درآمد بین قیمت خرید توکن و قیمت فروش آن اعمال خواهد شد. نیکیفروف عنوان کرد: “من با اطمینان اعلام می کنم که CryptoRuble را به یک دلیل ساده اجرا می‌کنیم: اگر ما این کار را نکنیم، پس از ۲ ماه همسایگان ما در EurAsEC این کار را انجام خواهند داد”. EurAsEC انجمن اقتصادی اوراسیا شامل کشورهای بلاروس، قزاقزستان، قرقیزستان، روسیه و تاجیکستان می باشد.

 

 

پذیرش یا عدم پذیرش
در حالی که اعلامیه به معنای آن است که روسیه به دنیای ارزهای دیجیتال وارد خواهد شد، این به هیچ وجه قانونی سازی بیت کوین یا هر نوع ارز دیجیتال غیر متمرکز نیست. برعکس، پوتین اخیرا خواستار ممنوعیت کامل کریپتوکورنسی های موجود در روسیه شده است. به نظر می رسد بیانیه پوتین با نظرات قبلی دیگر وزیران و همچنین جلسات اخیر وی با بوترین و دیگران، در تضاد است.

 

منبع :jeeb.io

 

 

سلب مسئولیت تیم وست ایران
وست ایران در واقع یک تیم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر…]

 

 

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.