سازمان یو اف سی ۱۷۵ میلیون دلار قرارداد حمایت مالی با Crypto.com بسته است

سازمان یو اف سی ۱۷۵ میلیون دلار قرارداد حمایت مالی با Crypto.com بسته است

سازمان یو اف سی ۱۷۵ میلیون دلار قرارداد حمایت مالی با Crypto.com بسته است

شرایط معامله به طور عمومی اعلام نشده است ، اما طبق منابع ، ارزش آن طی ۱۰ سال ۱۷۵ میلیون دلار است.

Ultimate Fighting Championship یک سازمان بزرگ جهانی هنرهای رزمی مختلط، با اعلام قرارداد حمایت مالی با صرافی ارز های  رمزنگاری شده، به ورود عمیق خود در صنعت ارزهای رمزنگاری شده ادامه می دهد.

CNBC گزارش داد که UFC روز چهارشنبه اعلام کرد که با Crypto.com، یکی از بزرگترین سیستم عامل های تجارت رمزنگاری در جهان، با کیت جنگی موافقت کرده است.

طبق گزارش CNBC ارزش حمایت مالی ۱۷۵ میلیون دلار است و بیش از ۱۰ سال ادامه خواهد داشت.

به عنوان بخشی از این توافق نامه، نام تجاری Crypto.com در لباسهایی که ورزشکاران در حین مسابقات می پوشند و همچنین لباسهایی که کادر آموزشی می پوشند ظاهر می شود. علاوه بر این، Crypto.com حقوق مربوط به دسته کفالت UFC را که به تازگی به عنوان شریک بستر Cryptocurrency شناخته می شود کسب کرده است.

Kris Marszalek، بنیانگذار و مدیر عامل Crypto.com، قرارداد UFC را “یک لحظه تاریخی” خواند و خاطرنشان کرد که این امر به صنعت ورزش کمک می کند.

آری امانوئل مدیر عامل آژانس استعدادهای درخشان Endeavor، که سهمی از سهام UFC را در ماه آوریل خریداری کرد گفت که این توافقنامه فقط آغاز یک رابطه طولانی با UFC است.

UFC اخیراً به طور فعال در حال کشف مزایای صنعت ارز رمزنگاری شده است و در اوایل سال جاری چندین همکاری با استارت آپ های مرتبط با رمزنگاری و بلاکچین انجام داده است. در ماه مه ، UFC اعلام کرد که قصد دارد با همکاری برنامه جوایز بلاکچین Socios.com و پلتفرم توکن سازی Chiliz، اولین توکن طرفدار UFC را معرفی کند. پیش از این، UFC برای ایجاد محتوای منحصر به فرد دیجیتال UFC برای مشتریان Stake ، همکاری مشترکی با کتاب ورزشی آنلاین فعال شده توسط رمزنگاری منعقد کرد.

آخرین مشارکت، نقطه عطف مهم دیگری در همگرایی رو به رشد رمزنگاری و صنعت ورزش است. هفته گذشته انجمن ملی بسکتبال Portland Trail Blazers اتحادیه ملی بسکتبال توافق نامه پچ پیراهن تیم اول خود را با برنامه پاداش بلاکچین StormX منعقد کرد. به عنوان بخشی از قرارداد حمایت مالی Trail Blazers برای ۵ سال آینده، با شروع فصل ۲۲-۲۰۲۱ نشان StormX را روی پیراهن تیم نشان می دهد.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.