سامسونگ ویژگی‌های ضد پول‌شویی را به کیف پول رمزنگاری خود اضافه می‌کند.

سامسونگ ویژگی‌های ضد پول‌شویی را به کیف پول رمزنگاری خود اضافه می‌کند.

سامسونگ ویژگی‌های ضد پول‌شویی را به کیف پول رمزنگاری خود اضافه می‌کند.

سازنده بزرگ تلفن‌های هوشمند سامسونگ، برای کمک به افزایش امنیت کیف پول Blockchain خود، که یکی از عملکردهای جدیدترین گوشی‌های پرچمدار آن است، راه‌حلی برای مقابله با پولشویی (AML) ایجاد کرده است.

به ازای ارسال یک وبلاگ از شرکت نرم‌افزاری Uppsala Security مستقر در کره‌جنوبی، با اصالت سنگاپوری، این شرکت “توافق نامه ادغام سرویس Blockchain AML” را با سامسونگ امضا کرده و راه‌حل‌های رمزنگاری AML خود را “مستقیماً با Samsung Blockchain Service” مرتبط کرده است.”

به گفته اوپسالا، این حرکت به کاربران تلفن‌های هوشمند سامسونگ اجازه می‌دهد، تا به “شناسایی تهدید در زمان واقعی یا ارسال اعلامیه‌های ناشی از معاملات مشکوک، دسترسی داشته باشند.”

راه‌حل AML به کاربران این امکان را می‌دهد، تا قبل از اقدام به انتقال، وضعیت آدرس کیف پول رمزنگاری را بررسی کنند، پایگاه داده تعامل با کیف پول‌هایی که مجزا شده‌اند، و دارای لینک‌های احتمالی برای هکرها، کلاهبرداران یا کاربران شناخته شده دارک وب هستند، را بررسی کنند.

این راه‌حل همچنین دارای یک سیستم ردیابی برای مشتریانی است که معتقدند قربانی کلاهبرداری یا تلاش برای هک شده‌اند. با گزارش‌های نظارتی، ادعاهای اوپسالا می‌تواند برای استفاده به عنوان مدرک به سازمان‌های اجرای قانون تحویل داده شود.

با این حال، به‌نظر می‌رسد که حداقل در حال حاضر، فقط مشتریان در کشورهای منتخب آسیا می‌توانند با اضافه کردن اوپسالا از این راه‌حل استفاده کنند.

”این سرویس رایگان در حال حاضر فقط برای تهیه گزارش پیگیری وجوه اولیه، با یک آدرس کیف پول رمزنگاری به کاربران کره جنوبی و سنگاپور ارائه می‌شود.”

این اقدام پیوند اوپسالا و سامسونگ را عمیق‌تر می‌کند. در اوایل سال جاری شرکت‌ها قصد خود را برای راه‌اندازی “سیستم ردیابی تلفات رمزنگاری” اعلام کردند.

اوپسالا همچنین با شرکت‌های اجرای قانون و کارشناسان حقوقی در مورد راه‌حلی کار کرده است که به پلیس و مقامات دادگاه اجازه می‌دهد وجوه رمزنگاری شده را به‌عنوان بخشی از تحقیقات جنایی توقیف و مسدود کنند.

منبع/ cryptonews

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.