سقف بازار ۴۵ میلیارد دلاری DeFi و افزایش TVL نشان می دهد بهترین ها هنوز در انتظار نیستند

سقف بازار ۴۵ میلیارد دلاری DeFi و افزایش TVL نشان می دهد بهترین ها هنوز در انتظار نیستند

سقف بازار ۴۵ میلیارد دلاری DeFi و افزایش TVL نشان می دهد بهترین ها هنوز در انتظار نیستند

در حالی که ارزش کل قفل شده در DeFi همچنان به بالاترین حد افزایش می یابد ، محدودیت بازار مالی غیرمتمرکز به ۴۵ میلیارد دلار رسیده است.

بخش مالی غیرمتمرکز همچنان بخاطر ادامه کار شارژ می شود زیرا چندین نشانه در همه اوج ها جدید می شوند و ارزش کل قفل شده در پروتکل های DeFi با گذشت هر هفته رشد می کند.

داده های حاصل از Messari نشان می دهد پروژه هایی مانند (AAVE ، Uniswap (UNI) ، SushiSwap (SUSHI و (Synthetix (SNX با دو رقمی جمع شده اند و با توجه به تعامل بیشتر کاربران با پروتکل های تولید مزرعه و سرمایه گذاری در وام های فلاش ، یک حلقه بازخورد مثبت ایجاد می کنند. .

در حالی که قیمت بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) در ماه های اخیر به بالاترین سطح رسیده است ، ارزش کل قفل شده (TVL) در DeFi نیز افزایش یافته است و باعث افزایش خوش بینی و تعامل در سیستم عامل های مختلف غیرمتمرکز و وام ها شده است. داده های CoinGecko نشان می دهد که در شش ماه گذشته ، کل سرمایه بازار DeFi به ۴۵ میلیارد دلار رسیده است.

از ۱ ژانویه تا ۲۵ ژانویه ، سیستم عامل های DeFi در مجموع شاهد افزایش TVL از ۱۵.۶ میلیارد دلار به بالاترین رکورد ۲۶.۱ میلیارد دلار بودند.

در واقع ، طبق گفته DeFi Pulse ، ارزش کل قفل شده در پروتکل های DeFi فقط از چهار روز گذشته از ۲۱.۴۹ میلیارد دلار به ۲۶.۱۷۳ میلیارد دلار رسیده است.

این افزایش چشمگیر TVL با افزایش ۴۰۰ دلاری قیمت اتر از ۱۰۵۳ دلار در ۲۱ ژانویه به بالاترین قیمت جدید در تاریخ ۱۴۴۵۹ دلار در ۲۵ ژانویه کمک کرد. اما اتر نمی تواند همه سودها را حساب کند ، همانطور که توسط تعداد فزاینده توکن های DeFi که همچنین به اوج جدید در همه زمان ها می رسند.

با وجود این تحولات چشمگیر ، بخش DeFi تنها ۴.۶٪ از کل سرمایه بازار ارزهای رمزنگاری شده را تشکیل می دهد که در حال حاضر ۹۷۶.۶ میلیارد دلار است.

علیرغم اینکه فقط یک بخش کوچک از بازار رمزنگاری کل را نشان می دهد ، رشد سریع DeFi نشان می دهد که این بخش با رشد جریان اصلی ارز رمزنگاری شده ، رشد انفجاری دارد.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.