سقف کل بازار Tether USDT برای اولین بار از ۱۵ میلیارد دلار

سقف کل بازار Tether USDT برای اولین بار از ۱۵ میلیارد دلار

سقف کل بازار Tether USDT برای اولین بار از ۱۵ میلیارد دلار

سقف کل بازار Tether USDT برای اولین بار از ۱۵ میلیارد دلار عبور کرده است.
بازار USDT فقط در ماه گذشته حدود ۳ میلیارد دلار افزایش یافته است. برخی گسترش استیبل‌کوین و افزایش استفاده از آن در پروتکل های DeFi را نگران کننده می‌دانند.
در حال حاضر مسائل حقوقی میتوانند علیه شرکتی که از استیبل‌کوین حمایت می‌کند، اقدام کنند. در همین حال، تحولات اخیر به دلیل کنترل شرکت بر جنبه‌های مختلف شبکه، ماهیت متمرکز Tether را برجسته می‌کند.
تتر در اوج، همچنان که DeFi گسترش مییابد.
تتر اکنون بیش از ۱۵ میلیارد دلار ارزش دارد. ادغام بیت‌کوین با پروتکل‌های DeFi، مانند Aave ،Compound و اخیراً Solana، به نظر می‌رسد محرک مهمی در رشد آن باشد.
همچنین طبق گزارش BeInCrypto آخرین بار Tether در ۲۶ آگوست از مرز ۱۳ میلیارد دلار عبور کرد. از نظر حجم معاملات هفتگی، ارزدیجیتال متصل به دلار، در واقع از بیت‌کوین پیشی گرفت.
به نظر می‌رسد Tether به لطف رابطه همزیستی با DeFi در حال رشد است و این فرصت را برای کاربران فراهم می‌کند تا با پروتکلهای مالی غیرمتمرکز ارتباط برقرار کنند، در حالی که تماس آنها با نوسانات ارزهای رمزپایه را محدود می‌کند.
اهمیت رشد Tether در DeFi
با این حال، برخی از ناظران صنعت ارزهای رمزپایه نگران اهمیت روزافزون Tether در DeFi هستند. Tether اخیراً به دنبال انتقال تصادفی یک میلیون توکن دلاری خود توسط یک کاربر DeFi، کنترل خود را بر USDT نشان داد.

منبع/ somagnews.com

 

سلب مسئولیت تیم وست ایران
وست ایران در واقع یک تیم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر…]

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.