سه دلیل عمده که بیت‌کوین به ۱۰,۵۰۰ دلار سقوط کرد

سه دلیل عمده که بیت‌کوین به ۱۰,۵۰۰ دلار سقوط کرد

سه دلیل عمده که بیت‌کوین به ۱۰,۵۰۰ دلار سقوط کرد

اوایل روز دوشنبه بیت‌کوین با بیش از چهار درصد افت به پایین‌ترین نرخ روزانه، یعنی ۱۰،۵۰۰ دلار رسید.
ارزش بازار ارز دیجیتال bellwether طی ۲۴ ساعت گذشته ۷ میلیارد دلار کاهش یافت.
با این وجود، تسلط بیت‌کوین بر کل بازار رمزنگاری به بالاترین قیمت در چند هفته اخیر یعنی ۵۸٫۹ درصد رسید، زیرا آلت‌کوین‌ها در میانه راه فروش بسیار شدیدتری قرار دارند.
سه دلیل اصلی در برگشت بیتکوین
به گفته مدیر عامل CryptoQuant، کی یانگ جو، تعداد سپرده‌های مبادله‌ای نهنگ‌ها از ۱۷ سپتامبر در حال افزایش است. البته معاملات قابل توجهی فشار زیادی را بر BTC وارد می کنند.
نسبت مبادله نهنگ ها اندازه نسبی ۱۰ ورودی برتر به کل ورودی‌های روزانه هر مبادله است.
بازارهای سهام ایالات متحده همچنین با افت بیش از ۶۰۰ درصدی، دوشنبه با افت کمتری مواجه شدند. پس از فاش شدن پرونده های FinCEN در عدم برخورد با پولشویی، ضربه بزرگی به سهام های بانکی وارد شد.
سرمایه‌گذاران همچنین از نزدیک شاهد نبرد تاییدیه دادگاه عالی پس از مرگ دادستان دستیار روت بدر گینسبورگ هستند.
طلا نزدیک به دو درصد افت کرده و به ۱۹۱۳ دلار رسیده است. در حالی‌که شاخص دلار امریکا (DXY) 0.63 درصد رشد دارد و در حدود ۹۳٫۰۰ ثابت می‌شود.
حمام خون برای آلتکوینها
طبق معمول، آلت کوین‌ها به طور قابل توجهی با ضررهای تندتری نسبت به بیت‌کوین روبرو بوده اند، به ترتیب (Ethereum (ETH و               ( Chainlink (LINK به ترتیب ۹ و ۱۴ درصد افت کرده‌اند.
ارزهای پر سر و صدا از بخش DeFi کاملاً مسدود می‌شوند. هر ساله امور مالی، Aave و Uniswap مهمترین عقب افتاده‌ها در ۱۰۰ کشور برتر هستند که بیش از ۲۰ درصد افت دارند.

منبع/ u.today

 

سلب مسئولیت تیم وست ایران
وست ایران در واقع یک تیم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر…]

 

اشتراک گذاری این مقاله

۲ نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.