سومین بانک بزرگ کره جنوبی وارد بحث نگهداری ارز های دیجیتال میشود

سومین بانک بزرگ کره جنوبی وارد بحث نگهداری ارز های دیجیتال میشود

سومین بانک بزرگ کره جنوبی وارد بحث نگهداری ارز های دیجیتال میشود

شرکت های مالی در اصلی کره جنوبی با استفاده از Shinhan Bank ، یکی از بزرگترین بانکهای تجاری این کشور با سرمایه گذاری استراتژیک سهام عدالت در (Digital Asset Trust (KDAC ، به صنعت بازداشت یا نگهداری دارایی های دیجیتال مشتری های خود روی می آورد.

KDAC یک شرکت نگهداری سرمایه گذاری مشترک است که توسط صرافی رمزنگاری داخلی Korbit و همچنین شرکت فناوری Blockchain Blocko و محقق دارایی دیجیتال Fair Square Lab تأسیس شده است.

به نقل از inews24 ، سخنگوی بانک shinhan bank  اظهار داشت که “نگهداری دارایی دیجیتال” برای بانک هایی مانند Shinhan ایده آل است زیرا “منطقه ای است که می تواند از قابلیت های انطباق و تجربه حضانت بانک ها به خوبی استفاده کند.”

این بانک اضافه كرد كه این اقدام به شما این امکان را می دهد تا منابع مالی رمزنگاری مشتریان را از خطرات “هكربرد خارجی و اختلاس” در امان نگه دارد و می تواند در بخش های در حال رشد سرمایه گذاری رمزنگاری و DeFi مورد استفاده قرار گیرد.

مدیر عامل شرکت اخیراً با اشاره به اینكه همه شركتها از اواخر سال “فعال دیجیتالی” شده اند اظهار داشت كه سایر پروژه های تجاری مربوط به دارایی های دیجیتال به اولویت Shinhan تبدیل می شوند و افزود كه این بانک در سال آینده در حال “تحول دیجیتال” است.

برنامه های شرکت برای اولین بار در سال ۲۰۱۷-۲۰۱۸ تدوین شده بود زمانی که صحبت از ایجاد یک شبکه گسترده از “طاقهای” رمزنگاری برای ذخیره رمزها بود این پروژه که در نهایت به دلیل سرکوب جزئی رمزنگاری سئول در ژانویه ۲۰۱۸ متوقف شد.

بانک های رقابتی مانند (Kookmin (KB و (NongHyup (NH نیز در ماه های اخیر از بحث نگه داری رمزنگاری و دیگر برنامه های مربوط به تجارت رمزنگاری خود رونمایی کرده اند.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.