سیاستمداران ،صنعت ،طرفداران رمزنگاری برای رد طرح کیف پول خزانه متحد می شوند

سیاستمداران ،صنعت ،طرفداران رمزنگاری برای رد طرح کیف پول خزانه متحد می شوند

سیاستمداران ،صنعت ،طرفداران رمزنگاری برای رد طرح کیف پول خزانه متحد می شوند

مقاومت در برابر لایحه جدیدی که شایعه آن در وزارت خزانه داری آمریکا قرار دارد در حال افزایش است ،از ترس اینکه این اقدام  “به طور بالقوه بدون بررسی کنگره و بدون تعامل معنادار صنعت درگیر می شود.”

بسیاری از افراد در صنعت رمزنگاری – از جمله مدیر عامل Coinbase برایان آرمسترانگ – ابراز نگرانی کرده اند که وزیر خزانه داری استیون مانوچین (Steven Mnuchin) پیشگام مجموعه ای از مقررات مربوط به کیف پول خود میزبان است. برخی از اعضای این صنعت می ترسند که مانچین در هفته های آخر قبل از ترک دولت دونالد ترامپ باقی مانده است این مقررات را وضع کند.

اگرچه وزارت خزانه داری هنوز برنامه های خود را به صورت رسمی ارائه نمی دهد ، اما خودی ها فکر می کنند که آنها واقعی هستند و مبادلات رمزنگاری را مجبور می کنند قبل از اینکه به سیستم عامل های تجاری اجازه دهند اطلاعات دانش مشتری (KYC) مربوط به “کیف پول های خود میزبان” را برای اسال رمزنگاری به این نوع کیف ها را بررسی می کنند.

در اواخر ماه نوامبر ، آرمسترانگ ادعا كرد كه مانوچین “قصد داشت سریعاً قوانینی را وضع کند” ، كه او ادعا می كرد هنگام استفاده در صنعت رمزنگاری “اغلب غیر عملی” هستند.

و اکنون سیاستمداران وارد معرکه شده اند ، در حالی که گروهی متشکل از چهار عضو کنگره حزب جمهوری خواه با ارسال نامه ای به مانوچین ، از وی خواستند که از وشع این قانون خودداری کند. در یک توییت ، یکی از این گروه – وارن دیویدسون ، یکی از اعضای کنگره در اوهایو – نوشت که “مقررات سنگین” او را “آزار” می دهد.

در این نامه ، قانون گذاران نوشتند كه کیف پول های خود میزبان “یكی از مولفه های  اصلی فناوری نوآورانه توزیع شده” هستند و افزودند: “هرگونه پیشنهاد قانونی باید از آن اطمینان حاصل كند كه سازگاری این فن آوری نوآورانه متوقف نمی شود.”

به نظر می رسد که این صنعت همچنین معتقد است که می تواند در برابر برنامه های ادعایی خزانه داری مقابله کند ، زیرا بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Circle Jeremy Allaire نیز نامه ای سرگشاده به این بخش نوشت و در توییتر  خود

نوشته :

“این یک لحظه مهم برای صنعت ارز رمزنگاری و ارز دیجیتال است.”

Jeremy Allaire  در نامه ای خود گفته است که :

انواع رویکردهایی که من در مورد آنها شنیده ام می تواند با استفاده از پتک به مشکلی برسد که به ابزار دقیق نیاز دارد و می تواند پتانسیل قابل توجه بیشتری را برای زنجیره بلوک های عمومی برای تبدیل بسیاری از صنایع کاهش دهد.

او ادعا می کند که راهی بهتر وجود دارد ، راهی که می تواند به نوآوری در شبکه های عمومی باز و حمایت و پشتیبانی ادامه دهد.

“این رویکردها ، که به معرفی” پروتکل های هویت “در بلاکچین ها متکی است ، می تواند ابزاری را برای افراد و نهادها فراهم کند تا از طریق قراردادهای هوشمند غیرمتمرکز و همچنین از طریق واسطه های مالی ، تعامل بین همتا را انجام دهند ، در حالی که همیشه اطمینان از داشتن افراد به طور مناسب، با “گواهینامه هایی” در سطح پروتکل که مطابقت را تضمین می کند و نظارت بر اجرای قانون را امکان پذیر می سازد ، اما حریم خصوصی را  نیز حفظ می کند و خطرات پایگاه داده PII را کاهش می دهد ، “Allaire گفت ، این صنعت برای پیاده سازی این فن آوری ها به ۱-۲ سال زمان نیاز دارد.

این موضوع در توییتر ، حاشیه و طغیان ایجاد کرد ، اگرچه یک کارشناس حقوقی در توییتر خود نوشت که ممکن است عوامل اصطلاحات وجود داشته باشد ،

” میزبان خود “در پاسخ به تنظیم کننده ها با استفاده از اصطلاحات” میزبان “(ایمن و کنترل شده) و” غیرقانونی “(ترسناک و وحشی!) ظاهر شد. این هدف قرار دادن تمرکز بر افرادی است که پشت این کیف پول ها از حقوق مالکیت و حاکمیت خود استفاده می کنند. “

دیگران حمایت خود را از درخواست تجدید نظر گروه Davidson ابراز داشتند ، درحالی که یک متخصص بلاکچین هلندی در موازات این حمایت  “الزامات مشابهی را که ناگهان طی فرآیند تحمیل شده” در هلند انجام داد.

یکی دیگر از مفسران درباره این اظهار داشت که “مقررات KYC واقعاً اعمال نمی شوند.”

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.