شرکت های لیست شده برای سرمایه گذاری در بیت کوین و خبر های دیگر

شرکت های لیست شده  برای سرمایه گذاری در بیت کوین و خبر های دیگر

شرکت های لیست شده برای سرمایه گذاری در بیت کوین و خبر های دیگر

اخبار بیت کوین :

  • Mogo Inc: یک شرکت فناوری مالی ذکر شده که همچنین MogoCrypto یک سرویس تجارت بیت کوین (BTC) در کانادا را اداره می کند گفت که قصد دارد یک سرمایه گذاری اولیه شرکت تا ۱.۵ میلیون دلار در BTC انجام دهد و سرمایه گذاری های اضافی را در سال ۲۰۲۱ در نظر خواهد گرفت همانطور که از سبد سرمایه گذاری ۱۷ میلیون دلاری خود درآمد کسب می کند. خرید اولیه تقریباً ۱.۵٪ از کل دارایی های Mogo را در پایان سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ نشان می دهد.
  • Coinbase غول تبادل رمزنگاری آمریكا گفت : كه از طریق صندوق Crypto Community به دو توسعه دهنده كمك مالی اعطا كرده است. این صندوق منابعی را در اختیار توسعه دهندگان 0xB10C و João Barbosa قرار خواهد داد که با تمرکز اولیه در توسعه هسته بیت کوین کار خواهند کرد. این صرافی گفت که بودجه هر دو برای کار در بیت کوین برای کل سال ۲۰۲۱ تأمین خواهد شد و افزود که کمک های مالی آنها براساس ‘ترجیح گیرنده’ در بیت کوین (BTC) یا دلار آمریکا تأمین می شود. Coinbase در یک پست وبلاگی نوشت : مورد اول در مورد راه حل های منبع باز کار خواهد کرد ، در حالی که باربوسا امیدوار است که رابط کاربری Bitcoin Core را در Android و iOS بهبود بخشد.

اخبار بلاک چین:

  • شبکه به اصطلاح “Free TON” یک شبکه اصلی را راه اندازی کرده است ،مغز متفکر آن در پخش YouTube این خبر را اعلام کرده است. این شبکه یک شاخه غیر رسمی از شبکه شکست خورده Telegram TON است که شامل برخی از توسعه دهندگان است که ادعا می کنند در تلاش نهایی اپراتور برنامه چت برای راه اندازی یک مجموعه رمزنگاری کار می کنند. تیم Free TON ادعا کردند که آنها به نقطه ای رسیده اند که تمرکز زدایی “کافی” است و اکنون ۴۰۰ اعتبار سنج وجود دارد و توکن های بومی Crystal TON به مشارکت کنندگان توزیع شده است.

اخبار استخراج ارز:

  • طبق گزارشات Forklog و Sputnik آبخازیا : نیروی پلیس آبخازیا ادعا می کند که ۱۲ مزرعه استخراج معادن رمزنگاری را تعطیل کرده و ۳ هزار و ۷۸۳ سکو استخراج ASIC را خاموش کرده است. این سرکوب پس از آن صورت گرفت که دولت ایل فاکتو ممنوعیت “موقت” استخراج رمزنگاری را پس از افزایش گسترده استخراج رمزنگاری در مقیاس کوچک که منجر به صحنه های آنارشیک ناآرامی عمومی ، قطع برق و آتش سوزی شد و یک پست برق را ذوب کرد ، مجدداً اعمال کرد.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.