شرکت Visa Card در تلاش ساخت ارز اختصاصی

شرکت Visa Card در تلاش ساخت ارز اختصاصی

شرکت Visa Card در تلاش ساخت ارز اختصاصی

شرکت پیشرو کارت های پرداخت Visa در حال وارد شدن به بخش داغ ارزدیجیتال است و (USD Coin USDC) را برای این کار انتخاب کرده است.

Visa راه را برای راه اندازی بلاکچین Circle’s Ethereum-based USDC هموار کرده است تا به شبکه پرداخت های بزرگ خود بپیوندد ، که به ده ها میلیون بازرگان می رسد و ثبات Bitcoin را برای تصویب در مقیاس گسترده قرار می دهد.

امروز مجله فوربس به نقل از رئیس رمزگذار کوی شفیلد گزارش داد که Circle با ویزا همکاری کرده است و آنها شروع به مسلح کردن گروهی از صادرکنندگان کارت اعتباری با نرم افزار stable coin کوین به طور مستقیم در زیرساخت های خود کرده اند تا بتوانند از معاملات USDC پشتیبانی کنند. این گزارش خاطرنشان کرد که ویزا خود USDC را که از نظر سرمایه بازار در رتبه چهاردهم قرار دارد ، نگهداری نخواهد کرد.

به نوبه خود ، Circle که در سال ۲۰۱۳ تأسیس شد و از زمان فعالیت خود به عنوان سرویس کیف پول بیت کوین (BTC) متحول شده است ، به برنامه Fast Track متمرکز بر fintech می پیوندد ، که انتظار می رود در سال ۲۰۲۱ فارغ التحصیل شود ، پس از فارغ التحصیلی خود Circle ، این گزارش اضافه می کند ، ویزا کارت اعتباری صادر می کند که به شما امکان می دهد پرداخت USDC را مستقیماً از هر مشاغل با استفاده از کارت ارسال و دریافت کنند.

این اولین کارت شرکتی است که به مشاغل امکان می دهد تعادل USDC را خرج کنند. بنابراین ما فکر می کنیم که این به میزان قابل توجهی سودمندی USDC را می تواند برای مشتریان تجاری Circle افزایش دهد. “به نقل از شفیلد.

ویزا به جای نشستن در حاشیه ، در حال تعمیق تعهد خود نسبت به فضای ارزهای رمزپایه است. علاوه بر کارت های BlockFi و Fold Visa که اخیراً اعلام شده است ، غول کارت میلیون ها دلار برای حمایت از یک راه اندازی بلاکچین سرمایه گذاری کرده است و همچنین به گفته Forbes ، حق ثبت اختراع “[ضرب] ارز سنتی در بلاک چین” را دارد. این شرکت به جای رقیب ، USDC را به عنوان یکی از شبکه های شبکه خود در نظر می گیرد و می گوید که “ارزش قابل توجهی” را که می تواند به مشتری ارائه دهد ، تشخیص می دهد و سپس می تواند با استفاده از ثبات Bitcoin از طریق شبکه گسترده تجارت Visa استفاده کند.

ویزا (visa card) دارای ۴۶۲ میلیارد دلار بازار در مقایسه با ۲.۸ میلیارد دلار USD Coin است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.