شهردار میامی پذیرای سرمایه گذاری در بیت کوین

شهردار میامی پذیرای سرمایه گذاری در بیت کوین

شهردار میامی پذیرای سرمایه گذاری در بیت کوین

شهردار میامی ،فلوریدا اظهار داشت که قطعاً برای کشف ایده سرمایه گذاری ۱٪ از ذخایر خزانه داری شهر در بیت کوین (BTC) آزاد است.

شهردار ، فرانسیس سوارز در واکنش به چالش آنتونی “پمپ” پمپلیانو ، بنیانگذار و شریک دارایی های دیجیتال مورگان کریک در توییتر واکنش نشان داد .اگر سوارز تصمیم گرفت با بخشی از ذخایر خزانه داری به سمت بیت کوین غوطه ور شود از پیروان خواست در صورت آمادگی برای “رفتن به میامی”  نوشته خود را دوباره بازتوییت کنند. 

سوارز در پاسخ به توییتی درباره احتمال پذیرش مقامات میامی “پذیرش بیت کوین به عنوان وسیله ای برای پرداخت هزینه خدمات شهری و قبوض شهر برای شهروندان” گفت: قطعاً در سال ۲۰۲۱ روی آن کار خواهد کرد.

او افزود : 

“ما یک مدیر ارشد مالی بزرگ داریم که گنجینه عمومی را در نظر می گیرد اما در مورد فناوری بلاکچین و رمزنگاری آینده نگر است.”

میامی با بیش از ۶ میلیون نفر جمعیت سومین کلان شهر پرجمعیت در سواحل شرقی ایالات متحده آمریکا می باشد و بر اساس داده های ویکی پدیا هفتمین شهر بزرگ این کشور است.

طبق گزارشات مالی از تاریخ ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۹ شهر میامی تقریباً ۶۵۷ میلیون دلار پول نقد ،معادل نقدی و سرمایه گذاری را داشته است.

در همین راستا ، Greenpro Capital در فهرست Nasdaq (گروه نزدک اوام‌اکس، شرکت چندملیتی و آمریکایی خدمات مالی است، که مالک و مجری بازار بورس نزدک و هشت بازار بورس اوراق بهادار دیگر، در اروپا می‌باشد. این ۸ بازار بورس؛ در کشورهای حوزه نوردیک، کشورهای حوزه اسکاندیناوی، کشورهای حوزه دریای بالتیک و ارمنستان را مستقر می‌باشند، که عمومأ با برند اوام‌اکس فعالیت می‌کنند.) یک انکوباتور تجاری و مجری بستر صرافی CryptoSx اظهار داشت که یک صندوق بیت کوین برای سرمایه گذاران راه اندازی خواهد کرد.

در یک انتشار رسمی  Greenpro اظهار داشت که خرید خود را از طریق شرکت تابعه خود انجام می دهد و مدیر عامل آن CK Lee ادعا کرد که به بانکداران سرمایه گذاری ما دستور داده است در سه ماهه اول ۲۰۲۱ تا ۱۰۰ میلیون دلاربرای سرمایه گذاری در بیت کوین بدهی خود را افزایش دهند .

لی افزود که این شرکت همچنین پول نقد خود را در [بیت کوین] سرمایه گذاری خواهد کرد.

همانطور که Greenpro ادعا کرد  خبرهای خوبی دیگر برای طرفداران altcoin وجود دارد 

ما معتقدیم که بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه برتر مانند ethereum  فرصتی برای بازده بهتر و حفظ ارزش سرمایه ما در طول زمان به جای نگه داشتن پول نقد را فراهم می کنند.

 

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.