صندوق بازنشستگی grayscale از بیت کوین استفاده می کند

صندوق بازنشستگی grayscale از بیت کوین استفاده می کند

صندوق بازنشستگی grayscale از بیت کوین استفاده می کند

مایکل سوننشن (Michael Sonnenshein) مدیرعامل تازه منصوب Grayscale به بلومبرگ گفت که صندوق های بازنشستگی و موقوفات به طور فعال در خانواده صندوق های Grayscale سرمایه گذاری می کنند.

او توضیح داد:

“ما شروع به دیدن مشارکت نه تنها از بخش صندوق های تامینی کرده ایم ، که مدت هاست شاهد مشارکت در آن هستیم ، اما اکنون اخیراً از سایر موسسات ، حقوق بازنشستگی و اوقاف است.اندازه تخصیص آنها نیز به سرعت در حال رشد است. “
Grayscale در مرکز خرید بیت کوین (BTC) بوده و اکنون تقریباً ۳٪ از BTC در گردش را در اختیار دارد. مدیر سرمایه همچنان به جمع آوری موقعیت های بزرگ در دارایی دیجیتال ادامه می دهد که سرمایه گذاران علاقه بیشتری نسبت به بیت کوین دارند.

کل دارایی های تحت مدیریت یا AUM از ۱۰ محصول مختلف ۲۷ میلیارد دلار کسر کرده است. Grayscale Bitcoin Trust با بیش از ۲۳ میلیارد دلار AUM محبوب ترین محصول خود باقی مانده است. اعتماد Grayscale’s Ethereum در حال حاضر در حدود ۳.۶ میلیارد دلار ارزیابی می شود در حالی که صندوق سرمایه گذاری Digital Large Cap آن تقریباً ۳۳۹ میلیون دلار در اختیار دارد.

طبق توییتی که شرکت در توییتر پشت کرده است :

 دارایی های خالص تحت مدیریت منابع موجود در هر سهم و قیمت بازار هر سهم برای محصولات سرمایه گذاری ما.

مجموع :  ۲۷.۴AUM میلیارد دلار
$ BTC $ BCH $ ETH $ ETC $ ZEN $ LTC $ XLM $ XRP $ ZEC

صندوق های بازنشستگی انبوهی از خریداران سازمانی را دنبال می کنند که از سال ۲۰۲۰ وارد بازار بیت کوین شده اند. یک نظرسنجی که توسط Fidelity Investments سال گذشته انجام شد نشان داد که ۳۶٪ از موسسات مالی در سراسر ایالات متحده و اروپا گفتند که آنها دارای ارزهای رمزپایه یا آلت کوین ها هستند. بیش از یک چهارم پاسخ دهندگان گزارش دادند که بیت کوین دارند ، در حالی که ۱۱٪ گفته اند که مالک (Ether (ETH هستند.

هجوم نهاد ها به ارزهای رمزپایه و بیت کوین در حال تشدید است ، به گفته Grayscale Investments صندوق های بازنشستگی و دیگر سازمان ها  در میان تازه واردان فضا هستند.

خرید تهاجمی BTC B Grayscale احتمالاً به افزایش سریع ارز دیجیتال کمک می کند. با خارج شدن بیت کوین  دستیابی به این دارایی که اکنون کم است بسیار دشوارتر شده است. Sonnenshein توضیح داد:

“این یک دارایی کمیاب قابل تأیید است و بنابراین وقتی مکانیزمی وجود دارد که آنها را از گردش خارج می کند ذاتاً آن را به یک دارایی حتی کمیاب تبدیل می کند.”

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.