فروش OMG Rallies به مالک جدید

فروش OMG Rallies به مالک جدید

فروش OMG Rallies به مالک جدید

OMG Rallies به عنوان شبکه OMG به یک مالک جدید فروخته شده است

شبکه OMG – مجری توکن OMG مبتنی بر (Ethereum (ETH) (OmiseGo سابق) – صاحب جدیدی دارد ، اخباری که در ۲۴ ساعت گذشته قیمت توکن را تقریباً ۸٪ افزایش داده است.

در زمان پیکسل (۰۹:۲۱ ساعت محلی UTC تنظیم شده است) ، OMG با رتبه ۴۳ در بازار سرمایه Coinpaprika ، با ۴.۰۵ دلار معامله می شود و تقریباً ۸٪ در روز و ۱۶٪ در هفته رشد می کند. قیمت در یک ماه ۴۴٪ و در یک سال ۴۶۲٪ افزایش یافته است.

در اطلاعیه ای ، GBV ، که خود را یک شرکت سرمایه گذاری تمام عیار توصیف می کند که با Genesis Block کار می کند ، ادعا کرد که شبکه OMG را “خریداری” کرده است ، اگرچه مبلغی را برای تأمین معامله پرداخت نکرده است.

شبکه OMG توسط شرکت پرداخت برنامه fintech SYNQA به عنوان یک شرکت تابعه در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد. از آن زمان در حال کار بر روی زیرساخت مقیاس لایه ۲ برای شبکه بلاک چین Ethereum است. لایه ۱ پروتکل پایه (زنجیره بلوک Ethereum) است ، در حالی که لایه ۲ هر پروتکل ساخته شده در بالای Ethereum است.

این اقدام اولین GBV در بازار رمزنگاری است ، حقیقتی که به نظر می رسد برخی از مفسران آنلاین را نگران کرده است.

در توییتر در موضوعی در پاسخ به پستی از شبکه OMG ، یک سرمایه گذار ادعا کرد که آنها “واقعاً نگران بودند که ببینند سرمایه گذاری من به شرکتی فروخته می شود که من واقعاً از آن نمی دانم.”

با این حال ، گروه دیگری ادعا کرد که Genesis Block “غول آرام آسیا” است و با صرفای هایی مانند Binance و  FTX معاملات و مشارکت دارد.

و دیگری هنوز کمبود بدبینی در مورد این معامله را ابراز نکرد و ادعا کرد که SYNQA “OMG را بارگیری می کند بنابراین نیازی به برخورد با دارندگان رمز ندارد” و افزود که “به عنوان دارنده ، این به نظر خوب نمی رسد.”

جنسیس بلوک خود را به عنوان “یک شرکت برتر [بدون نسخه) بیت کوین و ارزهای رمزپایه” توصیف می کند و GBV را در توییتی “شرکت خواهر” خود خوانده است. دفتر اول در سال ۲۰۱۷ تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در هنگ کنگ است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.