فعالیت شبکه های اجتماعی بالا در همه زمان ها ۱۰۰٪ افزایش قیمت کاردانو را به همراه دارد.

فعالیت شبکه های اجتماعی بالا در همه زمان ها ۱۰۰٪ افزایش قیمت کاردانو را به همراه دارد.

فعالیت شبکه های اجتماعی بالا در همه زمان ها ۱۰۰٪ افزایش قیمت کاردانو را به همراه دارد.

دقت رسانه های اجتماعی در مورد کاردانو از ابتدای سال در حال رشد بوده است و در این مدت قیمت توکن ADA آن بیش از دو برابر شده است. در این فرآیند از (Bitcoin Cash (BCH پیشی گرفته و به عنوان ششمین ارز رمزنگاری شده بزرگترین بازار سرمایه شناخته می شود .

با یک بررسی دقیق در توییتر ،یک عامل خاص برای افزایش قیمت ADA مشخص نشد اما داده های The Tie نشان داد که Cardano اخیراً با افزایش قیمت به بالاترین حد خود رسیده است.

تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی توییت های مرتبط با کاردانو نیز نتوانست عامل تحریک کننده افزایش رسانه های اجتماعی اخیر باشد اما اصطلاحاتی مانند “استخر” ، “سهام” و “استخرهای جمع” بیشترین کلمات محرک در اکثر بحث ها توسط اعضای این جامعه بود .

 جوشوا فرانک ، بنیانگذار The Tie گفت : كه به نظر می رسد صحبت در مورد “پل ارتباطی بین Cardano و IOTA” كه از ۲ ژانویه شروع به كار كرد  با حركت قیمت صعودی و افزایش نسبتاً زیاد مطابقت دارد. 

این اشاره به بحث اخیر در مورد اختلافات یوتا است که در آن از دومینیک شینر از بنیانگذار پروژه سوال شد که آیا بنیاد یوتا علاقه مند به ایجاد “پلی به کاردانو” است. در پاسخ ، شینر اظهار داشت: “بله ۱۰۰٪. پس از آماده شدن ، من دوباره به چارلز می رسم. “

به گفته فرانک بنیانگذار (The Tie):

۲۴ ساعت پس از شروع بحث ،کاردانو ۶۳٪ افزایش رشد را مشاهده کرد و قیمت ۲۷٪ در مقابل USD و ۲۵٪ در برابر BTC افزایش یافت ،که نشان می دهد این یک حرکت غیر مرتبط است.

توسعه وارد مرحله گوگوئن می شود
نقشه راه کاردانو نشان می دهد که این پروژه اخیراً از دوران شلی به دوران گوگوئن منتقل شده است.

دوران شلی تمرکززدایی را به هسته اصلی شبکه وارد کرد و دارندگان ADA را قادر به سهام گذاری و تفویض رمزهای خود برای کسب پاداش کرد.

اکنون که این پروژه وارد دوره Goguen شده است تمرکز توسعه بر روی ادغام قراردادهای هوشمند و توانایی ساخت برنامه های غیرمتمرکز یا DApps در شبکه است.

افزودن قراردادهای هوشمند و DApp ها قلمرو کاملاً جدیدی از عملکرد را برای شبکه کاردانو باز می کند از جمله توانایی ایجاد برنامه های مالی غیرمتمرکز.

چارلز هوسکینسون بنیانگذار کاردانو در گفته های اخیر خود : درباره آینده DeFi و اینکه تیم او قصد دارد با توسعه مشارکت در قاره آفریقا در فضای DeFi پیشگام شود اظهار نظر کرد.

به گفته هوسکینسون ، پتانسیل واقعی DeFi در کشورهای در حال توسعه محقق خواهد شد که وی امکان دستیابی به ۱۰۰ میلیون کاربر جدید طی سه سال آینده را می بیند.

هوسکینسون گفت کاردانو :

به منظور ایجاد نقدینگی برای فقیرترین مردم جهان ساخته شده و به آنها اجازه می دهد ثروت بسازند و از ثروتی که به دست آورده اند محافظت کنند.

پشت سر گذاشتن رالی ADA
در تاریخ ۱ ژانویه قبل از هرگونه اشاره معروف به پل ارتباطی بین کاردانو و یوتا ،ADA با حجم معاملات ۲۴ ساعته ۱ میلیارد دلاری با ۰.۱۷۳ دلار معامله شد.

طی دو هفته گذشته قیمت و حجم بیش از ۲۰۰ درصد افزایش یافته است با حجم معاملات روزانه به طور متوسط ​​۳ میلیارد دلار و معاملات ADA نزدیک به ۰.۳۵۸ دلار.

یکی از منابع احتمالی فشار قیمت افزایشی ،کاهش عرضه در گردش به دلیل وجود تعداد زیادی از دارندگان ADA در شبکه است.

داده های حاصل از Staking Rewards نشان می دهد که ۷۰ درصد از کل (میلیارد ADA 21.84) در شبکه انباشته شده است. سرمایه گذارانی که سهام دارند برای هر دوره (۲۸ روز) ۴.۲۸٪ APY درآمد کسب می کنند و پرداخت ها به طور خودکار در سطح پروتکل توزیع می شوند.

در حال حاضر ۱۴۶۸ اعتبار سنج فعال در این شبکه مشغول به کار هستند که ۱۴۰ هزار و ۱۳۰ نماینده را در اختیار شما قرار می دهند که بیشترین اعتبار سنجی ۱.۷۷ درصد از کل منبع ADA را ۸۵۱ آدرس کیف پول منحصر به فرد به خود اختصاص داده اند.

روند صعودی ادامه دار در نرخ مشارکت سهام در ماه گذشته ، همانطور که در نمودار بالا مشاهده می شود ، می تواند منجر به افزایش بیشتر قیمت شود زیرا تعداد ADA موجود برای تجارت به آرامی کاهش می یابد.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.