ایالات متحده، از دو قانون اساسی Blockchain در لوایح سنا استفاده می‌کند

ایالات متحده، از دو قانون اساسی Blockchain در لوایح سنا استفاده می‌کند

ایالات متحده، از دو قانون اساسی Blockchain در لوایح سنا استفاده می‌کند

به دنبال یک بحث دو هفته‌ای در مجلس کنگره ایالات متحده، قانون فناوری مصرف‌کننده که شامل قانون طبقه‌بندی دیجیتال و قانون نوآوری در بلاکچین است، روز سه شنبه تصویب شد. این قانون اکنون برای بحث به سنا می‌رود.

قانون طبقه‌بندی دیجیتال و قانون نوآوری در بلاکچین توسط نماینده‌دارن سوتو به مجلس معرفی شد. سپس این دو به قانون گسترده‌تر به فناوری مصرف کننده (HR. 8128) پیوستند، برنامه‌ای که کمیسیون ایمنی کالاهای مصرف کننده را، موظف به تحقیق و توسعه راه‌حل‌های هوش مصنوعی برای افزایش حمایت از مصرف کننده و ایمنی محصول می‌کند.

این اقدامات تحت حمایت سوتو، تحت همان اهداف حمایت از مشتری انجام خواهد شد. هدف دوم استفاده از فناوری‌های بلاکچین برای مقابله با کلاهبرداری است، در حالی‌که مورد اول از مصرف کنندگان در برابر ارزهای رمزپایه و کلاهبرداری دارایی های دیجیتال محافظت می کند. هر دو لایحه معرفی شده توسط Soto با هدف حفظ امنیت مصرف کنندگان و افزایش امنیت، تحقیق و توسعه بلاکچین U. S. را افزایش می‌دهند. سوتو در بیانیه ای نوشت:

این لایحه [کمیسیون مالیات دیجیتال] در صورت تصویب، اختیار اضافی را به کمیسیون تجارت فدرال (FTC)می‌دهد تا “از اقدامات یا معاملات ناعادلانه یا فریبکارانه مربوط به توکن های دیجیتال جلوگیری کند.”

قانون نوآوری در بلاکچین، از طرف خود، وزارت بازرگانی (DOC) را به انجام مطالعه در مورد چگونگی استفاده از فناوری های بلاکچین برای تقویت تجارت و همچنین کاهش تقلب در صنعت تجارت هدایت می‌کند. این گزارش که با مشورت FTC انجام شده است، به کمیته انرژی و بازرگانی مجلس و کمیته تجارت، علوم و حمل و نقل سنا ارسال می‌شود.

بیانیه ای در مورد تصویب لایحه ای از  توانایی بالقوه بلاکچین برای تجارت در U.S. Soto قدردانی کرد:

”مطالعه‌ای که توسط اقدام نوآوری در بلاکچین انجام شده است، یک نقطه شروع است که به معنی دادن مجوز به نمایندگی‌های دولت است و این امکان را دارد، که توصیه‌هایی را قبل از اینکه هرگونه لایحه با اثر قانونی تصویب شود، ارائه دهد.”

”این توصیه‌ها عملکرد آموزشی را برای اعضای کنگره انجام می‌دهند و راه را برای یک قانون متمرکز بر بلاکچین فعال‌تر هموار می‌کنند.”

قانون فناوری مصرف‌کننده توسط نماینده مجلس، جری مک انری (D-CA)، به کمیته انرژی و تجارت ارجاع شد.

منبع/ Cryptocurrency News

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.