مدیر عامل BlackRock CEO :بیت کوین دلار آمریکا را کمتر مورد توجه قرار می دهد

مدیر عامل BlackRock CEO :بیت کوین دلار آمریکا را کمتر مورد توجه قرار می دهد

مدیر عامل BlackRock CEO :بیت کوین دلار آمریکا را کمتر مورد توجه قرار می دهد

در حالی که محبوب ترین ارز رمزنگاری شده ، بیت کوین (BTC) هنوز یک قلمرو آزمایش نشده است ، احتمالاً می تواند به یک بازار جهانی تبدیل شود و به گفته لورنس دی فینک ، مدیرعامل بزرگترین مدیر دارایی جهان ، BlackRock ، دلار آمریکا را از اهمیت بیشتری برخوردار می کند. .

او در اول دسامبر در همایش همایش ۲۰۲۰ استفان سی فریدهایم در اقتصاد جهانی به سوالی درباره ارزهای دیجیتال پاسخ می داد.

فینك گفت: “داشتن یك ارز دیجیتال تأثیر واقعی بر دلار آمریكا دارد” ، در حالی كه مارك كارنی ، رئیس سابق بانك انگلیس كه وی نیز در این بحث شركت می كرد ، ظاهراً با این گفته موافق است.

به گفته مدیر عامل BlackRock ، ارز دیجیتال نیاز به دلار آمریکا را کمتر مورد توجه قرار می دهد.

“من در مورد آمریکایی ها صحبت نمی کنم ، من در مورد دارندگان بین المللی دارایی های مبتنی بر دلار صحبت می کنم. سوالی که من مطرح خواهم کرد – آیا آنها یک دلار ارز دیجیتال واقعی هستند که از هم جدا شوند آیا نیاز به دلار به عنوان ارز ذخیره را تغییر می دهد؟ از دارایی های مبتنی بر دلار؟ ” او پرسید.

به گفته فینک ، BTC هنوز یک بازار آزمایش نشده ، نازک و نسبتاً کوچک است که ممکن است روزی به یک بازار جهانی تبدیل شود.

برای او ، این واقعیت که بسیاری از مردم از آن هیجان زده شده اند و می خواهند در مورد آن یاد بگیرند – “یک نشانه بسیار گویاست”.

مدیر عامل شرکت BlackRock استدلال کرد که ارزهای دیجیتال به کاهش هزینه ها کمک می کند ، اما باید سازماندهی شود و “جز  یک سیاست دولتی در سراسر جهان باشد.”

همانطور که گزارش شد ، در ماه نوامبر ، ریک ریدر ، مدیر ارشد سرمایه گذاری BlackRock در درآمد ثابت جهانی ، گفت که او فکر می کند BTC “می تواند تا حد زیادی جایگزین طلا شود” زیرا BTC “بسیار عملکردی تر” است.

در پایان سال گذشته ، BlackRock 7.4 تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت داشت.

در زمان پیکسل (۰۷:۰۸ UTC) ، BTC با قیمت ۱۸،۹۵۴ دلار معامله می شود و در روز ۲٪ کاهش دارد و در یک هفته تقریباً بدون تغییر است. قیمت در یک ماه ۳۷٪ و در یک سال ۱۵۴٪ افزایش یافته است.

در همین حال ، در طول بحث با فینک ، کارنی در مورد اهمیت ذکر “کلمه B” شوخی کرد زیرا این “ما را به عنوان” عنوان می کند “در حالی که سایر مواردی که آنها درباره پیامدهای بیماری همه گیر ویروس کرونا در سیاست اقتصادی جهانی بحث می کردند بسیار بیشتر خواهد بود تعیین کننده برای آینده ما. “

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.