معرفی پروژه Terra Virtua Kolect

معرفی پروژه Terra Virtua Kolect

معرفی پروژه Terra Virtua Kolect

در یک سال گذشته حجم بازار NFT ها به طور سرسام آوری افزایش یافته گویی همچون DeFi زمان مناسبی برای سرمایه گذاری بر آنهاست. یکی از این پروژه‌ها Terra Virtua Kolect است که در حوزهNFT فعالیت می‌کند. این پروژه با ارز TVK شناخته می‌شود و در صرافی یونی‌سواپ بیت‌مکس و بیکساری با قیمت ۰.۳دلار در حالت ترید است.

 هدف این پروژه ایجاد اکوسیستمی برای NFT هاست و ایجاد زمینه‌هایی برای بازی‌هایی که به صورت ۳D با عینک VR قابل انجام است. هدف دیگر این پروژه ایجاد بازاری برای نمایش، خرید و فروش و جمع آوری کالاهای دیجیتالی کمیاب است. همچنین از اولین وبسایت‌هایی است که موارد مورد نیاز برای سرگرمی را وارد دنیای دیجیتال خواهد کرد.

 این پروژه سبب می‌شود تا هنرمندان همچون طراحان نقاشان و غیره اثرهای خود را که در دنیای مجازی به وجود آورده‌اند در آنجا به فروش برسانند( تصور کن اینستاگرام اجازه بده آثار هنرمندان در خود برنامه ساخته باشه و توکن NFT آنها به وجود بیاید و در همان برنامه هم به فروش برسد این کاری است که این پروژه در حال انجام است)

 علاوه بر اینها با معرفی توکن بومی خود به نام TVK باعث شده تا هزینه‌های کاربران در هنگام خرید و فروش NFTها به طور چشمگیری کاهش پیدا کند(به جای استفاده از ارز های دیگری مثل استیبل‌کوین‌ها بیت‌کوین و یا اتریوم). در این سایت می‌توان از توکن آن در موارد مرتبط با دیفای استفاده کرد

 کاربران با خلق آثار دیجیتالی خود می توانند که نمایشگاه های شخصی خود را در این وب سایت بصورت ۲بعدی یا ۳بعدی بوجود بیاورند مانند FANCAVE و TERRADOME (بزرگترین نمایشگاه سیستم عامل ها) این بخش از بخش‌های جذاب این پروژه است زیرا با استفاده از عینکهای VR و ورود به فضای سه‌بعدی (۳D) آن می‌توان وارد نمایشگاه‌های هنرمندان شد که آثار خود را به صورت ۳D به وجود آورده‌اند نمایشگاه مجسمه‌های ۳D نقاشی‌های ۳D راه رفتن در نمایشگاه های شخصی حتی دعوت دیگران به دیدن این نمایشگاه‌ها برای خریدن آثاری که خلق شدند و دریافت توکن NFT آن.(این مجسمه‌ها و نقاشی‌ها می‌توانند متحرک باشند)

 این پروژه شما را به معنای واقعی وارد دنیای خاص خودش می‌کنند دنیایی که شما با کوین آن می توانید در موارد زیر فعالیت کنید :

۱. کلاب پرستیژ یا باشگاه حیثیت :
جایی که شما می‌توان با ذj,خیره TVK جوایز متعدد و NFTهایی را رایگان برنده شوید.

۲. جوایز :
در این بخش شما هر چقدر بیشتر در این وبسایت فعالیت کنید در مسابقات شرکت کنید و پاسخ موارد مختلف را بدهید ارز این شبکه(TVK) را بیشتر دریافت می‌کنید

۳. خلق کردن :
افراد می‌توانند با ذخیره TVK با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و شروع به همکاری برای خلق آثار دیجیتالی نمایند (یک جورهایی شبکه اجتماعی ۳Dهم بوجود آورده اند)تصور کنید شخصی که در آفریقا هیچگونه امکاناتی برای خلاقیت خود ندارد می‌تواند در این پروژه استعداد خود را پرورش دهد و درآمدزایی کند.

 سازندگان این پروژه با شرکت‌های بزرگی چون هالیوود و BIG IMMERSIV و LEGENDARY و VARRO INTERACTIVE و UNREAL ENGINE و UNITY و سایر پارتنرهایی که در عکس آمده همکاری می‌کنند.
سریال موفق lost in space ( بامشارکت این پروژه ساخته شده است (بزنی روی اسم سریال وارد سایت دانلود می‌شی)

اشتراک گذاری این مقاله

۲ نظر

 • من توکن TVK رو به صورت spot داخل سایت بایننس دارم ولی نمیتونم اون رو تبدیل به اتریوم کنم یا بفروشمش اگر کسی میدونه که باید چکار کنم یا میتونه راهنماییم کنه لطفا بهم ایمیل بزنه
  [email protected]
  با تشکر

  • سلام دوست من برای معاملات spot در بایننس اولی موضوع بررسی لیست جفت ارز ها در لینک زیر میباشد که آیا توکن TVK قابل معامله با etherum هست یا نه این لیست بر اساس زمابندی های که بایننس از قبل مشخص میکنه قابل تغییر هستش پس برای تبدیل حتما باید لیست جفت ارز ها رو در سایت چک کنید .
   https://www.binance.com/en/markets
   در قسمت spot market قابل مشاهده میباشد .
   ارادتمند
   وست ایران

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.