مک کانل می گوید: قانونگذاران ایالات متحده ساعاتی دور از لایحه بیل

مک کانل می گوید: قانونگذاران ایالات متحده ساعاتی دور از لایحه بیل

مک کانل می گوید: قانونگذاران ایالات متحده ساعاتی دور از لایحه بیل

وال استریت ژورنال گزارش میدهد : مذاکره کنندگان روز یکشنبه در حال تدوین جزئیات نهایی لایحه محرک همه گیر ۹۰۰ میلیون دلاری با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل بودند که گفت آنها ساعتها به طول انجامید آنها با تصویب لایحه فاصله دارند.

  • WSJ گفت: پیش بینی می شود این پیمان ۳۰۰ دلار در هفته برای افزایش مزایای بیكاری فدرال ،یك چک ۶۰۰ دلار برای بسیاری از آمریكایی ها به علاوه كمك برای مدارس ،توزیع واكسن و کمک مشاغل كوچك را فراهم كند.
  • رای گیری نهایی در مجلس و سنا ممکن است روز یکشنبه برگزار شود.
  • WSJ گزارش داد: خبرهای خوب برای کسانی که از روش های چاپ آزاد بانک فدرال استقبال می کنند ،اقدام برخی از سناتورهای حزب جمهوری خواه برای استفاده از این لایحه برای قرار دادن چک در بانک مرکزی تنها تا حدی موفقیت آمیز بود.
  • WSJ گزارش داد: به نقل از دستیاران آشنا به این قانون ،طبق پیمانی که شنبه شب به دست آمد ، بانک فدرال رزرو اختیارات خود را برای تنظیم برنامه های وام اضطراری بدون گرفتن اولین تصویب کنگره حفظ می کند.
  • مذاکره کنندگان موافقت کردند که بانک مرکزی قادر به تکرار برنامه هایی همانند برنامه هایی که در ابتدای همه گیری شروع کرده است بدون گرفتن تأیید قبلی نیست. این منابع به WSJ گفتند که توانایی بانک فدرال برای شروع برنامه های مختلف بی تأثیر خواهد بود.

حال این موضوع چرا برای دنیای ارز دیجیتال مهم است :

  1. از آنجا که بسته محرک برای بازارهای سهام تقویت خواهد شد ،همچنین می تواند باعث افزایش قیمت ارزهای رمزپایه شود به ویژه اگر گیرندگان چک محرک از آن پول برای خرید ارزهای رمزپایه استفاده کنند.
  2. سرمایه گذاران رمزنگاری در طول سال شرط بندی کرده اند که سیل هزینه های دولت و بانک مرکزی برای مبارزه با کاهش اقتصادی ناشی از ویروس کرونا در نهایت منجر به تورم می شود که برای بیت کوین نیز مفید خواهد بود (BTC ، -۱.۶۴.).
  3. همه محرک ها استقلال بانک فدرال رزرو را زیر سال می برد که برای جلوگیری از خرابی کوتاه مدت اقتصادی اساساً بار ها چاپ  ، خود را برای انتقاد از کوه بدهی هایی که این ولخرجی های هزینه ای ایجاد می کنند ، باز می گذارد.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.