پذیرش رمزنگاری و بلاکچین به امنیت ، اعتماد و تجربه کاربر بستگی دارد

پذیرش رمزنگاری و بلاکچین به امنیت ، اعتماد و تجربه کاربر بستگی دارد

پذیرش رمزنگاری و بلاکچین به امنیت ، اعتماد و تجربه کاربر بستگی دارد

اگر صنعت (تکنولوژی) امنیت معاملات را افزایش دهد ، راه حل های مبتنی بر بلاکچین می توانند روش های پرداخت سنتی را کنار بگذارند ،و با توجه به شرکت کنندگان در یک میزگردی که در روز دوم سال جاری برگزار شد ، تجربه کاربری به مراتب بهتر از تجربه ارائه شده توسط راه حل های پرداخت موجود را ارائه می دهد و با توجه به شرکت کنندگان در یک میزگردی که در روز دوم سال جاری برگزار شد ، تجربه کاربری به مراتب بهتر از تجربه ارائه شده توسط راه حل های پرداخت موجود را ارائه می دهد

در این برنامه با عنوان “محصولات کاربر پسند به عنوان دروازه ای برای پذیرش گسترده بلاکچین” تعدادی از نمایندگان صنعت حضور داشتند. این موارد شامل ادوارد مونکادا ، بنیانگذار شبکه Blockfolio سبد سهام ارزهای رمزنگاری شده ، سورن آیریان ، رییس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت پرداخت بلاکچین Tempo France ، روبن مر ، مدیر عامل شرکت سازنده کیف پول سخت افزاری Ngrave و در نهایت Paul Bao Ruicheng ، مدیر عامل شرکت مبتنی بر بلاکچین BitCherry است.

در پاسخ به سوالی در مورد وضعیت فعلی فناوری بلاکچین و اینکه آیا شرکت ها اکنون می توانند تلاش خود را بر روی افزایش تجربه کاربر متمرکز کنند ، روبن مر گفت که هنوز کارهای قابل توجهی وجود دارد که ابتدا باید در زمینه تضمین زیرساخت های کافی برای گسترش فناوری تکمیل شود.

روبن مر گفت :

“تاکنون بیشتر تلاش برای ایجاد زیرساخت ها بود.” “بسیاری از چالش های زیربنایی وجود دارد که هنوز وجود ندارد قبل از اینکه بتوانیم در مورد تجربه کاربر در این ضمینه صحبت کنیم .”

اگر به هرم مزلو فکر می کنید ،در پایین آن به غذا احتیاج دارید ، به امنیت نیاز دارید. در حال حاضر ، شما حتی (برای کاربران بلاکچین) امنیت کافی ندارید ، “طبق گفته مر ،  تلاش های تیم Ngrave در جهت اطمینان از” راه حل های زنجیره بلوک برای کاربران “است.

آیریان موافقت کرد که امنیت برای افزایش تجربه کاربری بلاکچین امری کلیدی است ، و افزود که ، به عنوان یک شرکت خدمات مالی مجاز فرانسه ، Tempo France فکر می کند “امنیت و اعتماد حرف اول را میزند”.

به گفته آیریان ، “مشتریان ما بیشتر مهاجران هستند ، آنها از خانواده و دوستانشان حمایت می کنند.” “بعضی اوقات ، مردم واقعاً از بلاکچین می ترسند. من در مورد مشتریان می گویم آنها برای صرفه جویی در هزینه سخت کار می کنند ، ایده ما این است که حداکثر راحتی را به آنها بدهیم. اما پس از آن ، این یک محصول مالی مانند هر محصول دیگر است ، مهم نیست که چیست پس بنابراین امنیت همیشه [مهمترین عامل برای مشتریان] میباشد. “

ادوارد مونکادا از Blockfolio اضافه کرد که “ما تازه شروع به دیدن موارد واقعی کاربر در مورد بلاکچین می کنیم ، مواردی که ارزش ایجاد می کنند” به عنوان مثال : “ما فقط قصد داریم به این تقاطع برویم ، جایی که طراحی زیبا و نیاز های کاربر را برآورده می کند”.

مونکادا در ادامه گفت ، ما به یک تجربه کاربری بهتر از آنچه که آنها دارند نیاز داریم تا جریان اصلی در سراسر عملیات مختلف خود از فناوری بلاکچین استفاده کندرا بدست آوریم ، او همچنین اضافه کرد که در حال حاضر پرداخت های مبتنی بر بلاکچین بیش از تجربه کاربر خدمات پرداخت مانند PayPal یا Square نیست .

روئیچنگ افزود که در جوامع قوی رمز موفقیت راه حل های جدید هستند و جامعه اختصاصی بلاکچین نیروی محرکه پذیرش این فناوری در سراسر جهان است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.