پروژه ALUNA چیست؟

پروژه ALUNA چیست؟

پروژه ALUNA چیست؟

در سال ۲۰۱۸ پروژه ALUNA با هدف ایجاد یک محیط شفاف که در آن معامله‌گران مشتاق رمزنگاری می‌توانند رشد کنند، بوجود آمد و با ترکیب یک بستر تجاری با یک شبکه اجتماعی آغاز شد. بخشی به نام ALUNA.SOCIAL وجود دارد که کاربران می‌توانند چندین حساب ترید را در یک صفحه مدیریت کنند و عملکرد معاملاتی خود را بدون واسطه ببینند و به شبکه‌های اجتماعی اشتراک بگذارند.

این پلتفرم فعلاً در حالت بتا قرار دارد و با صرافی‌های بیتفینیکس و بایننس و بیتمکس وپلونیکس ارتباط دارد. در این پلتفرم می‌توان پیش بینی بازی‌ها (قمار) را انجام داد. در قسمت DEFI LEADERBOARD یا صفحه بازارها یک ابزار تحلیلگری وجود دارد که اطلاعات مختلف در مورد بازار را ارائه می‌دهد همراه با انواع و اقسام نمودارها برای نظارت بر عملکرد قیمت هچنین ابزارهای تجزیه و تحلیل برای فیلتر کردن دارایی‌های رمزنگاری شده با توجه به داده‌های منابع خبری و منابع تکنیکالی و داده‌های زنجیره‌ای وجود دارد.

نسخه وب و برنامه موبایل این پروژه امکان ترید را فراهم می‌آورد و همچنین ربات‌تلگرامی اختصاصی این پروژه به کاربر امکان می‌دهد تا با ارسال پیام‌های متنی خرید و فروش را انجام بدهند. در نقشه راه این پروژه آماده است که در آینده قصد اتصال به دستیار صوتی آمازون یعنی AMAZON ECHO و GOOGLE HOME را دارد و همچنین قرار است که به سایر شبکه‌های اجتماعی متصل بشود.

توکنومتری:

نماد توکن پروژه ALN می‌باشد و تعداد ۱۰۰ میلیون واحد از آن وجود دارد و با مارکت کپی در حدود ۲ میلیون دلار در قیمت حدودی ۰.۰۵ از صرافی GATE. IO (نیاز به احراز هویت دارد) قابل خرید می‌باشد.
در بخش بالا شیب و نحوه آزاد سازی توکن را ملاحظه می‌نمایید و نحوه تقسیم بندی توکن به شرح زیر است :

🔰 ۱. ذخیره : ۴۹ درصد.

🔰 ۲. تیم و مشاوران : ۱۱ درصد.

🔰 ۳. اکوسیستم : ۱۵ درصد.

🔰 ۴. فروش عمومی : ۱۵ درصد.

🔰 ۵. پیش فروش : ١٠ درصد.

تیم:

موسس پروژه آلوین لی نام دارد که به مدت ۶ سال برای SUPEEMECPTE در سمت تحلیل گر دیجیتال مارکتینگ بوده و به مدت ۱۰ سال در شرکت ALUNA CAPITAL فعالیت داشته.
جناب اندرسون اربولیا در سمت CTO این پروژه فعالیت دارد و در سال ۲۰۱۶ استارتاپ ZYGOTE را ایجاد کرده که تا الان فعال می‌باشد.
همچنین برای شرکت GINGA به مدت ۸ سال در سمت‌های CRO و سرپرست مهندسان فعالیت داشته.

نام شرکت‌های سرمایه‌گذار بر روی این پروژه در عکس بالا آمده است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.