پروژه Antimatter چیست ؟

پروژه Antimatter چیست ؟

پروژه Antimatter چیست ؟

اکثر پروژه‌هایی که در حوزه DeFi فعالیت می‌کنند اجازه فعالیت در معاملات اسپات رو هم به فعالان خودشون می‌دهند. اما خبری از معاملات ابزار مشتقه نیست. این پروژه با هدف ایجاد معاملات مشتقه بلاکچین به وجود آمده است.  معاملات مشتقه شامل معاملات آتی (FUTURSE) و اختیار (OPTIONS) می‌شود. نکته بسیار مهم این است که این پلتفرم یک کراس‌چین است و چهار بلاکچین اتریوم، بایننس، پولکادات و هیوبی را به هم وصل می‌کند. این باعث می‌شود تا شخص سرمایه گذار که می‌خواهد به صورت اختیار فعالیت کند هر طور کوینی‌ای را که بخواهد انتخاب کند. همچنین تراکنش‌هایی که با این پلتفرم انجام می‌شود به صورت آن‌چین خواهد بود.

توکن این پروژه MATTER نام دارد در صرافی‌های یونی سوآپ و پولکاسواپ قابل خرید می‌باشد. از این توکن در موارد زیر استفاده می‌شود :

۱. حاکمیت : با ذخیره آنها اشخاص می‌توانند برای تغییرات پروژه رای گیری کنند یا پیشنهادهایی را بدهند.
۲. جفت ارز : هنگامی که مبادله صورت می‌گیرد و سواپ اتفاق می‌افتد می‌توان از توکن این پلتفرم برای جفت ارز استفاده کرد.

۳. استیک کردن.

توکنومتری :
کل توکن های این پروژه ۱۰۰ میلیون عدد است که تنها ۱۰ میلیون آن آزاد می‌باشد و بسیار خطرناک است. حتماً در صورت هولد کردن باید تاریخ‌های آزادسازی آن مد نظر شما باشد. (عکس آن در بالا آمده است)

نحوه فروش به شرح زیر است:
۱. سید راند (نوعی فروش خصوصی) : ۸ میلیون عدد، ۲۵ درصد در ابتدای کار ازادشده، بعد ماه سوم هر ماه هفت و نیم درصد آزاد می‌شود.

۲. فروش خصوصی : ۱۶ میلیون عدد،۲۵ درصد آزاد شده در ابتدای کار، بعد از ماه سوم هر ماه ۱۵ درصد آن آزاد می‌شود.

۳. فروش عمومی : یک میلیون عدد کاملاً آزاد شده.

۴. تیم : ۱۰میلیون عدد : برای یکسال قفل، بعد یکسال هر سه ماه ۲۵ درصد آزاد سازی می‌شود.

۵. موسسان : دقیقاً مثل تیم.

۶. نقدینگی : در صرافی‌ها ۵ میلیون عدد کاملاً آزاد شده.

۷. جوایز در پروتکل ۵٠ میلیون.

 شرکت‌های سرمایه گذار شامل : SPARK, MONDAY CAPITAL, NGC . شرکت NGC سرمایه گذار در حوزه امنیت, اینترنت اشیا, موسیقی و بلاکچین است. با زدن بر روی اسم این شرکت به توانایی شرکت در پیدا کردن پروژه های خوب پی می‌برید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.