پروژه B_Cube.ai چیست ؟

پروژه B_Cube.ai چیست ؟

پروژه B_Cube.ai چیست ؟

پروژه B_CUBE.AI پلتفرم معاملاتی است که دارای دستیار شخصی برای هر معامله گر می‌باشد. این دستیار ترکیبی از تجزیه و تحلیل احساسات تجزیه و تحلیل فنی و همچنین در استراتژی ترید منحصر به فرد مختص به هر شخص می‌باشد. هوش مصنوعی که در این پروژه استفاده شده بهتر از یک انسان عمل می‌کند و بهتر از یک انسان منجر به پیشرفت شخص در ترید و معامله می‌شود زیرا بر اساس دیتاهای احساسات و تصمیم‌ها بهتر از یک انسان شخص معمله‌گر را می‌سنجد و راهکارهای بهتری را به شخص ارائه می‌دهد.

این پلتفرم که به معامله‌گران دستیار اختصاصی هوش مصنوعی را می‌دهد دارای چند ویژگی است :

۱. بازار مبادله رباتها و سیگنال‌ها.

۲. پشتیبانی از پرکاربردترین صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز.

۳. مدیریت کردن سبد سرمایه گذاری شخص در هر صرافی که باشد.

۴. ساختن ربات خود که از ماشین لرنینگ هم پشتیبانی می‌کند.

۵. ایجاد محتوای آموزشی.

توکنومتری :
تعداد کل توکن‌های این پروژه ۵۰ میلیون عدد است که هنوز در صرافی لیست نشده و در صورت لیست شدن با نماد BCUBE قابل خرید است.
نحوه توزیع این پروژه به شرح زیر است :
۱. فروش : ۵۰ درصد.

۲. شرکت : ۴۴ درصد.

۳. جامعه : ۶ درصد.

تیم :

۱. شخصیت اول این پروژه گوروپراساد ونکشیتا نام دارد. این شخص در سن ۱۶ سالگی اولین پروژه خودش را ایجاد کرد با نام sharegiants wealth و موفقیت‌های خیلی خوبی را کسب نمود.بعد از آن او در مورگان استنلی به عنوان یک تحلیلگر و سرمایه گذار و یک معامله‌گر فعالیت کرد. این شخص ۱۵ سال تجربه و مدیریت صندوق و تحلیل استراتژی‌های معاملاتی در سهام کالاها و ارزهای دیجیتال را دارد.

۲. شخص دوم نام اروان روزل نام دارد. این شخص اولین برنامه کامپیوتری خود را در هشت سالگی توسعه داد.
بالای ۱۵ سال تجربه در آی تی به عنوان مهندس نرم افزار مشاور و معمار را دارد. این شخص با بانک‌های متعدد فعالیت داشته که یکی از آنها بانک CREDIT AGRICOLE است که برای این بانک پروژه AI&DATASIENCE را پایه گذاری کرد.

۳. شخص سوم فرانسوا لاموته نام دارد. مهندس یادگیری ماشین است که بخش مهم هوش مصنوعی این پروژه را برعهده دارد و بیش از هفت سال در آکادمی نظامی فرانسه فعالیت داشته است.

عکس سرمایه گذاران و شریکان در بالا ذکر شده است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.