پروژه BANDOT چیست ؟

پروژه BANDOT چیست ؟

پروژه BANDOT چیست ؟

پروتکل BANDOT یک سیستم وام‌دهی بدون وثیقه است که الگوی جدیدی از سیستم تجمیع نقدینگی را ایجاد می‌کند. و بر اساس بستر بلاکچین پلکادات فعالیت خودش را ادامه می‌دهد. این پروژه برای فعالیتهای دیفای خود گزینه بسیار مناسبی را انتخاب کرده است چرا که بلاکچین پولکادات علاوه بر مقیاس پذیری خوب و فی تراکنش کم از ویژگی پاراچین نیز سود می‌برد و استفاده می‌کند.

این پروژه قصد دارد در آینده خدمات خودش را به بلاکچین اتریوم نیز گسترش بدهند. از دیگر ویژگی‌های این پروژه آن است که افراد می‌توانند هر نوع دارایی دیجیتال را به این پلتفرم معامله (ترید) کنند یا مدیریت نمایند. همونجور که قبلاً گفتیم هرچه ارزدیجیتال یک پروژه کاربردیتر باشد میزان قیمت آن افزایش می‌یابد. حاکمیتی بودن یک توکن هم موجب افزایش کاربرد توکن می‌شود. توکن این پروژه که BDT نام دارد هم به صورت یک توکن حاکمیتی عمل می‌کند که هر کس آن را ذخیره کرده باشد می‌تواند برای آینده و هدف این پروژه تصمیم گیری نماید.

نماد توکن این پروژه BDT است و هنوز در صرافی‌ها به طور کامل و رسمی برای خرید و فروش اضافه نشده‌.
نحوه تقسیم توکن‌ها به شرح زیر است :

۱. فاندیشن : ۱۰درصد.

۲. ایردراپ : ۳ درصد.

۳. توسعه دهندگان : ۶ درصد.

۴. فروش استراتژیک : ۵ درصد.

۵. جامعه : ۵ درصد.

۶. فروش خصوصی : ۱۰ درصد.

۷. پیش فروش : ۱۰ درصد.

۸. تیم : ۱۰ درصد.

۹. جوایز : ۴۱ درصد.

اطلاعات کامل و دقیقی پیرامون اعضای تیم این پروژه به دست نیامد اما با توجه به سرمایه‌گذارانی که نام و لوگوی آنها در عکس بالا آمده است احتمال کلاهبرداری بودن این پروژه بسیار بسیار کاهش می‌یابد.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.