پروژه BIGTIME چیست؟

پروژه BIGTIME چیست؟

پروژه BIGTIME چیست؟

بازی BIGTIME بازی مبتنی بر بلاک چین و بصورت چند نفره است که در آن افراد با هم تیم تشکیل می‌دهند و در زمان و مکان دنیای متاورسی که به وجود آمده است به ماجراجویی می‌پردازند. کاربران با فعالیت‌های گوناگون سطح و لول کاراکترهای خودشان را که عکسشان در بالا آمده است را افزایش می‌دهند. ‌کاراکترها به چندین دسته تقسیم می‌شوند:

۱.شماره اول جنگجوی زمان است با پرخاشگری زیاد و قتل عام مخالفانی که در نزدیکی خودش می‌بیند.

۲. شماره دوم شعبده باز می‌باشد که دارای دقت عملکردی بسیار بالا و دامنه تخریب زیاد است.

۳.شماره ۳ کوانتوم کاراکتر را می‌بینید که تخصصش درمان دوستان و ایجاد اتفاقات بد برای دشمنان است.

۴. شماره ٣ سایه می‌باشد و دارای سرعت زیاد و انجام کارها در سکوت کامل است.

هر کدام از کاراکتر‌ها دارای یک سلاح است و مطابق با سبکی است که کاراکتر دارد. کاربران در این بازی می‌توانند ماشین زمان خودشان را داشته باشند که با آن دوستان و خود را به پاتوق‌هایشان دعوت کنند و یا برای جنگیدن به آنها بپیوندند.
این ماشین زمان از همان اول در اختیار کاربر خواهد بود و بعد از گذشت زمان و فعالیت در بازی و کسب امتیاز می‌توانند این ماشین زمان را قوی‌تر کنند و آن را شخصی سازی نمایند.
برای ارتقای آن باید در بازی SPACE NFT جمع آوری بشود و یا از طریق مارکت پلیس یا بازار این بازی خریداری صورت بگیرد.
این بازی هنوز توکن ندارد و اطلاعاتی درباره آن فعلاً به دست نیامده و برای کسب کاراکترها و فعالیت در بازی باید با استفاده از فروشگاه بایننس جعبه‌های وی ای پی کاراکترهای بازی را خریداری کرد که عکس و قیمت آن در بالا آمده.

تیم:
موسس این پروژه آری میلیچ نام دارد این شخص به عنوان مدیر و مشاور پروژه دسنترالند به مدت ۴ سال فعالیت داشته و همچنین موسس پروژه BENCHRISE است و به مدت ۱۱ ماه برای CRV به عنوان تحلیلگر بازاریابی فعال بوده و دو سال برای دانشگاه نیویورک سیتی به عنوان محقق در آزمایشگاه‌ها فعالیت داشته.

شخص بعدی جناب کارلو آرلانو است که به عنوان کارگردان هنری پروژه‌هایی مانند بازی خدای جنگ  GOD OF WAR و ورد اف وارکرافت فعالیت داشته همچنین به مدت ۶ سال برای SUPER EVIL به عنوان کارگردان هنری کار می‌کرده و چهار سال برای INSOMNIAC GAMES به عنوان هنرمند فعال بوده.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.