پروژه Blockchain Monster Hunt چیست؟

پروژه Blockchain Monster Hunt چیست؟

پروژه Blockchain Monster Hunt چیست؟

بازی BLOCKCHAIN MONSTER HUNT بصورت مولتی چین است این بازی با الهام از بازی پوکمون گو به بازیکنان اجازه می‌دهد تا به طور مداوم مکان‌های جدید را برای شکار و مبارزه با هیولاها کشف کنند. بازیکنان و کلکسیونرها می‌توانند شانس شکار یا مبارزه برای گرفتن هیولاهایی که از منظر ظاهر و ژنتیک بسیار منحصر به فرد هستند را داشته باشند. هیولاهای جدیدی که به وجود می‌آید متناسب با به وجود آمدن بلاک‌های جدید هستند از آنجا که هر بلاک با بلاک قبلی در شبکه بلاکچین متفاوت است با ایجاد هر بلاک یک هیولای جدید هم ایجاد می‌شود که بر اساس هش بلاک است این موضوع سبب می‌شود که هیچ کس نتواند ویژگی‌های ظاهری هیولاها را پیش‌بینی و کنترل نماید که سبب خاص بودن آنها می‌شود.

نکته بعدی آن که هرچقدر بلاک‌های شبکه بلاکچینی رشد کنند جهان بازی هم بیشتر رشد می‌کند. از آنجا که هیچ کس نمی‌تواند هش بلاک را قبل از استخراج بلاک پیش بینی کند هیچ کس حتی توسعه‌دهندگان بازی هم نمیتوانند دنیای بازی را کنترل نمایند این عوامل و عوامل دیگر سبب می‌شود حیات این بازی به وجود داشتن بلاکچین گره بخورد و یک گونه واقعی باشد که در بلاک چین زندگی می‌کند. گفتیم که این بازی به صورت مولتی چین است اما چون ایجاد NFT های خاص به هش هربلاک وابسته است هر شبکه بلاکچینی با شبکه دیگر متفاوت است NFTها هم متفاوت هستند مثلاً در شبکه اتریوم فقط هیولاهای آبی به وجود می‌آید و در شبکه بایننس اسمارت چین فقط هیولاهای سرخ. چون با ایجاد هر بلاک یک NFT ایجاد می‌شود به مرور تعداد آنها بسیار زیاد می‌گیردد که این پروژه مکانیزم سوزاندن NFT را در پیش گرفته.

این بازی دارای پرتال ویژه است که به بازیکن اجازه می‌دهد تا توکن‌های بازی و NFT ها را بین بلاکچین‌ها انتقال بدهد این بازی ابتدا بر بلاکچین اتریوم و بعد بایننس اسمارت چین و بعد پولیگان فعال می‌شود بعد از آن به بلاکچین صرافی هیوبی با نام HECO و بعد MOONREVER منتقل می‌گردد.

توکنومتری:

نماد توکن BCMC است که در ۴ اکتبر عرضه اولیه آن انجام می‌شود و در هر بلاک چین عرضه اولیه در پلتفرم متفاوت رخ می‌دهد. تعداد کل آن یک میلیارد واحد است و به شیوه زیر درصد بندی شده :
۱. پاداش در بازی : ۴۰ درصد.

۲. فروش عمومی : ۰.۵ درصد.

۳. سرمایه گذاری : ۹.۸ درصد.

۴. ذخیره و اکوسیستم : ۱۷.۶ درصد.

۵. تبلیغات و شریکان : ۱۴.۱ درصد.

۶. تیم و مشاوران : ۱٨ درصد.

تیم:

موسس و رئیس پروژه توان دینه است این شخص به عنوان مهندس ارشد نرم افزار شرکت فیسبوک فعالیت داشته و در سمت مهندس بک اند برای DATAROBOT فعالیت می‌کرده. همچنین به مدت ۵ سال برای شرکت بزرگ SEA در سمت‌های گوناگون کار کرده.
توان در دانشگاه ملی سنگاپور به عنوان مشاور فناوری مشغول به کار بوده است.

 

✅ نام شرکت‌های سرمایه‌گذار بر روی این پروژه در عکس بالا آمده است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.