پروژه CellFrame چیست ؟

پروژه CellFrame چیست ؟

پروژه CellFrame چیست ؟

شبکه CellFrame بلاکچینی را به وجود آورده که بنا به گفته‌های خودشان نسبت به کامپیوترهای کوانتومی بسیار مقاوم است. این شبکه به عنوان لایه سطح ۰ برای بلاکچین‌ها و سیستم‌های توزیع شده طراحی شده و تمرکز آن بر تسهیل انتقال داده‌های بین زنجیره‌ای است که به صورت کاملاً ایمن انجام می‌شود. هدف دیگرش ایجاد زیرساختی برای دادن خدمات به صورت غیر متمرکز است که این کار را با فراهم کردن ویژگی خیلی خاص برای مردم ایجاد کرده این پروژه به مردم امکان می‌دهد تا هر کس بخواهد بلاکچین خودش را به وجود بیاورد. این شبکه‌های بلاکچین جدید در کنار زنجیره اصلی یعنی cell قرار می‌گیرند.

کیف پول این پروژه می‌تواند آدرس‌های مختلفی را در زنجیره‌های مختلفی داشته باشد که با استفاده از آن می‌توانید مستقیماً روی هر بلاکچین معامله کنید.

 شبکه CellFrame خودش به دو لایه تقسیم می‌شود :
۱. لایه اول یا لایه ناهمگن :
در این لایه می‌شود زنجیره‌های بلاکچینی فرعی قابل تنظیم و توکن‌ها راه اندازی کرد.

۲. لایه دوم یا لایه همگن :
امکان برنامه‌ریزی زنجیره‌های فرعی وجود دارد.

 این پروژه برای ساخت یک اکوسیستم از خدمات است که در آن هر برنامه غیر متمرکز بتواند اطلاعات را با سایر برنامه‌های غیر متمرکز به صورت شخص به شخص منتقل کند.

 توکنومتری :
توکن این پروژه که cell نام دارد از صرافی BILAXY و UNISWAP قابل خرید می‌باشد و به عنوان پاداش برای نود‌ها و استیکینگ و غیر استفاده می‌شود. تعداد کل توکن‌های این پروژه ۳۰ میلیون عدد است و شما نحوه آزادسازی را در عکس بالا مشاهده می‌کنید. اما نحوه آزاد سازی دقیق به شرح زیر است :Cell VC tokens unlock :

۷th April – 585,168.5
۲۱st April – 585,168.5
۵th May- 585,168.5
۱۹th May – 585,168.5
۲nd June – 585,168.5
۱۶th June- 585,168.5
۳۰th June – 585,168.5
۱۴th July – 585,168.5
۲۸th July – 585,168.5
۱۱th August – 585,168.5
۲۵th August – 585,168.5
۸th September – 585,168.5

سرمایه‌گذارهای مختلفی بر روی این پروژه سرمایه‌گذاری انجام داده‌اند که عکسش در بالا آمده و تنها به معرفی دو تا از آنها بسنده می‌کنیم :

شرکت CSP DAO :
به بلاکچین‌های جدید در امور مختلف مانند تجزیه و تحلیل ِ بازاریابی و توسعه و تحقیق. همچنین به طور غیر متمرکز برای پروژه‌های مختلف منابع مالی مختلف و حمایت‌کننده فراهم می‌کند و اولین کاری که انجام می‌دهد شناسایی پروژه‌های خوب است که با دیدن سبد سرمایه گذاری آنها به توانایی این شرکت پی می‌بریم باقی آن را در اینجا  می‌توانید ببینید.

شرکت MOONWHALE :
تخصص اصلی آن سرمایه‌گذاری بر بلاکچین‌ها است که با دیدن سبد سرمایه گذاری آن شما به قدرت این شرکت پی میبرید البته ممکن است بعضی از پروژه‌ها را نشناسید ولی قطعاً پروژه‌های خوب را تشخیص می‌دهید.از اینجا می‌توانید ببینید.

مقاله های بعدی به صورت تکمیل تر به توضیح این پروژه خواهیم پرداخت.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.