پروژه CHRONICLE چیست؟

پروژه CHRONICLE چیست؟

پروژه CHRONICLE چیست؟

پروژه CHRONICLE یک پلتفرم دیجیتالی استودیوی است که بازار یا مارکت پلیس خودش را هم دارد و به طور ویژه با تمرکز بر راحتی کاربران و طرفداران ساخته شده است و دارای NFT ارهای بیشماری می‌باشد.
اکوسیستم این پروژه چندین بخش است است :
۱. نقش‌های منحصر به فرد : که شامل انواع موضوعات هنری می‌باشد مثل تصاویر ثابت یا متحرک تصاویر و فیلم‌های سه بعدی یا دو بعدی موسیقی‌های سه بعدی یا دو بعدی و غیره که با استفاده از استودیو خاص خود پروژه به وجود می‌آیند و در همان بازار خودش قابل فروش است.

۲. استودیو : یک تیم داخلی از هنرمندان سه بعدی و دوبعدی که در CHEONICLE HQ کار می‌کنند و مجموعه‌هایی از NFT را می‌سازند که از مارک‌های معتبر جهانی دارای مجوز‌های لازم هم هستند و هر مجموعه که تولید بشود چه نادر باشد و چه معمولی یک هولوگرام از علامت CHEONICLE HQ دارد که سبب می‌شود حق کپی رایت رعایت بشود و این موضوع برای هنرمندانی که از این پلتفرم برای تولید آثارشان استفاده می‌کنند هم صدق می‌کند.
۳. و در آخر افرادی که به دنبال کسب سهمیه از درآمد این پروژه و ویژگی‌هایش هستند می‌توانند در برنامه‌های مشارکتی جمعی شرکت کنند و هنگامی که محصولات وارد بازار شد سرمایه گذاران به سهامداران کلکسیون آن محصول یا برند تبدیل می‌شوند که البته با توجه به شرایط درصد سود متفاوت است.

در بخش مارکت این پروژه به کاربران اجازه ارسال هدیه‌های دیجیتالی و خرید و فروش و ارسال آثار و غیره را می‌دهد همچنین لیست کردن کارها چه برای هدیه باشد و چه برای فروش به طور کامل رایگان است. این پلتفرم دارای بخش DAO می‌باشد که کاربران به انجام کارهای متفاوتی می‌توانند بپردازند و البته با استفاده از این بخش کاربران می‌توانند وظیفه‌ها و نقش‌های متفاوتی را در بر عهده بگیرند. این پروژه از دادن خدمات مالی غیرمتمرکز هم غافل نبوده و آن را به پلتفرم خودش اضافه کرده و برای هنرمندان‌ای که از این پلتفرم استفاده می‌کنند هم شرایط ویژه‌ای قرار دادند.

توکنومتری :
تعداد کل توکن‌های پروژه ۱۰۰ میلیون واحد است و با نماد XNL تنها عرضه اولیه آن انجام شده و هنوز عرضه عمومی ندارد.
نحوه توزیع توکن این پروژه بدین شرح است :

۱. فروش عمومی : ۱۱.۲ درصد.

۲. فروش خصوصی : ۲۳ درصد.

۳. فروش عمومی : ۰.۸ درصد.

۴. شریکآن : ۱۵ درصد.

۵. تیم :۱۵ درصد.

۶. مشاوران : ۵ درصد.

۷. جامعه : ۲۰ درصد.

۸. ذخیره : ۱۰ درصد.

تیم :

یکی از موسسان پروژه جیم جین نام دارد و به مدت ۳ سال برای SOAR در سمت‌های مختلف کار کرده است و به عنوان سرمایه گذار خصوصی بر پروژه THORCHAIN ناظر بوده و برای بیش از شش شرکت مختلف به عنوان مهندس ارشد نرم افزار فعالیت داشته.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.