پروژه CLOVER چیست؟

پروژه CLOVER چیست؟

پروژه CLOVER چیست؟

پروژه clover پاراچین پولکادات است و هدف آن ایجاد زیرساختی برای بلاکچین‌ها با استفاده آسان و سازگار با EVM اتریوم و همچنین به عنوان یک پل برای دیفای به صورت کراسچین عمل خواهد بود. این پروژه همزمان با بلاکچین‌هایی مانند بایننس اسمارت چین و کوساما و آوالانچ و غیره ارتباط خواهد داشت. طبق گفته خودشان در حال ساخت یک لایه بنیادی است تا امکان استفاده برای کاربرانی که در حوزه ارزهای دیجیتال نیستند بسیار ساده و با کمترین کارمزد باشد.

از دیگر کارهایی که انجام می‌دهد آن است که طیف وسیعی از ابزارهای توسعه‌دهنده را از قابلیت‌های برنامه نویسی تا قابلیت همکاری به صورت بین زنجیره ای فراهم می‌کند تا کار را برای افراد مشتاق آسان نماید. تمایل این پروژه بر آن است تا کاری کند بخشی از کارمزد پروژه‌ها به طور مستقیم به توسعه دهندگان اختصاص یابد و طرح‌تشویقی خواهد بود تا توسعه‌دهندگان برنامه‌های غیر متمرکز بر بلاکچین‌های مختلف افزایش بیابد.
مشکلی که این پروژه حل کرده است این است که افرادی که تازه به جمع استفاده کنندگان از دیفای پیوسته اند ممکن است مقدار اتریوم لازم برای پرداخت کارمزد‌ها را نداشته باشند این پروژه کاری کرده است که نیازی به استفاده از اتریوم نباشد بلکه از ارز دیجیتال پروژه‌ای که قرار است شخص وام بگیرد به عنوان کارمزد استفاده کند.

توکن این پروژه CLV نام دارد و برای موارد مختلفی مثل استیک کردن و استفاده از آن برای الگوریتم اجماع و به عنوان ارز مبادله در بازار و مارکت پلیس‌ها و پاداش به افراد مختلف و به عنوان یک توکن حاکمیتی استفاده می‌شوند.

تیم:
موسس این پروژه نورل آن‌ جی نام دارد که در کارنامه این شخص موارد زیر دیده می‌شود :مشاور و سرمایه گذار پروژه صرافی BITHUMB GLOBAL رئیس روابط پروژه AMBER GROUP و مشاورGURU ONLINE و همچنین دانشمند داده برای پروژه BONC بوده است.

توکنومتری:
تعداد کل توکن‌های این پروژه یک میلیارد عدد است که هنوز به طور رسمی با نماد CLV به صرافی‌ها اضافه نشده.
نحوه توزیع آنها به شرح زیر می‌باشد:

۱. اکوسیستم : ۴۹ درصد.

۲. پیش فروش : ۴ درصد.

۳. فروش خصوصی : ۶ درصد.

۴. صرافی‌ها :۷.۵ درصد.

۵. تیم : ۱۵ درصد.

۶. فاندیشن : ۸.۵ درصد.

 

نام و لگو شرکت‌های سرمایه‌گذار بر روی این پروژه در عکس بالا آمده است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.