پروژه Deeper Network چیست ؟

پروژه Deeper Network چیست ؟

پروژه Deeper Network چیست ؟

پروژه Deeper برای ایجاد اینترنت غیرمتمرکز است که تمرکز آن برای ایجاد زیرساختی برای وب ۳ می‌باشد. هدف اصلی به ایجاد یک اینترنت دموکراتیک، خصوصی، ایمن و بدون سانسور است که در دسترس تمامی افراد سرتاسر جهان باشد.

شبکه بلاکچینی که این پروژه ایجاد کرده از الگوریتم POC (اجماع اثبات اعتبار) استفاده می‌کند. این الگوریتم به کاربران اجازه می‌دهد که هنگام استفاده از دستگاه این پروژه، با به اشتراک گذاری پهنای باند خود کوین‌های این پروژه را به دست بیاورند و به عنوان پاداش دریافت نمایند. نکته مهمی که در این الگوریتم وجود دارد این است که این الگوریتم باعث می‌شود هر شخص که جزو جامعه این پروژه می‌شود ارزش رای که می‌دهد دقیقا برابر با شخصی باشد که تعداد بالایی ارز این پروژه را دارد.

این پروژه برای تحقق ایده خود و خصوصی بودن دیتاها دستگاهی را همانند مودم ایجاد کرده است که به موجب آن شخص کاربر می‌تواند به اینترنت وصل شود که این دستگاه یک فایروال برای تمامی دستگاه‌هایی که شما به وایرلس متصل هستید ایجاد می‌کند.

فایروال یا دیوار آتش :

این محافظ از دستگاه‌های شما در مقابل انواع حمله‌های کامپیوتری و غیره محافظت می‌کند تصور کنید تلویزیون شما به وای‌فای وصل باشد. در صورت هک شدن مودم، هکر به تلویزیون شما می‌تواند دسترسی داشته باشد که فایروال این دستگاه مانع هک شدن تلویزیون شما می‌شود.

توکنومتری :
تعداد کل کوین‌های این پروژه ۱۰ میلیارد عدد است که از صرافی MXC قابل خرید می‌باشد و نیازی به احراز هویت ندارد.
نحوه توزیع کوین‌های این پروژه به شرح زیر است :

۱. استخراج توسط خود دستگاه : ۶۰ درصد.
۲. پیش فروش : ۲۰ درصد.
۳. تیم : ۱۰ درصد.
۴. فروش در صرافی غیرمتمرکز: ۵ درصد.
۵. ایردراپ : ١ درصد.
۶. ذخیره : ۴ درصد

 همچنین در مورد سرمایه‌گذاران این پروژه، شرکت سرمایه گذاری BRILLIANCE VENTURES یک صندوق سرمایه‌گذاری در اسرائیل است که در فناوریهای نوین سرمایه گذاری می‌کند.شرکت CANDAQ شرکت سرمایه‌گذاری است که یک بخش آن در برلین و بخش دیگر آن در سیلیکون ولی قرار دارد و علاوه بر بلاکچین در هوش مصنوعی، بیگ دیتا، اینترنت اشیا سرمایه‌گذاری‌های گسترده‌ای کرده است.

در

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.